Webinaras su Anglijos studentais GRUODŽIO 5 d.: Lyginam psichologijos studijas University of Worcester ir University of Essex

Psichologijos sritis ir toliau  išlieka vienas populiariausių pasirinkimų renkantis studijas. Ši tendencija neaplenkia ir Anglijos universitetų, kurie siūlo daugybę programų susijusių su psichologija.

Nusprendei studijuoti psichologiją, tačiau dar nežinai KAS TAI ir KUR TAI studijuoti? O gal dar nenusprendei kokia sritis tave domina tačiau domina šie universitetai? Webinaro metu iš arčiau susipažinsi su studijomis Anglijos universitetuose ir su skirtingomis psichologijos studijų programomis juose.

Webinare dalyvauja antrakursiai psichologijos studentai: Gytė iš University of Worcester bei Rokas iš University of Essex. Dalyviai pristatys savo studijų programų panašumus, trūkumus ir skirtumus, papasakos apie universitetų aplinką bei paskaitų ir užduočių tvarką.

gyte-id

Buvau vienas iš tų žmogeliukų, kuris nežinojo, ką iš tiesų nori daryti gyvenime. Kadangi psichologija man visuomet atrodė labai įdomus dalykas, nusprendžiau eiti šiuo keliu. Na, o studijuoti būtent Anglijoj pasirinkau dėl to, nes visą gyvenimą rinkdavaus tik saugiausius variantus ir pamaniau, kad atėjo laikas šiek tiek surizikuoti. Esu be galo prisirišus prie namų ir savo artimų žmonių, todėl šis sprendimas, man asmeniškai, buvo turbūt vienas iš drąsiausių mano kada priimtų sprendimų. Galiu pasakyti, kad tikrai džiaugiuosi, jog įveikiau baimę ir padariau tai, kas tuo momentu, man atrodė neįmanoma.

Pirmais studijų metais studijavau taip pat ir kriminologiją, taigi turiu šiek tiek žinių ir šioje kryptyje. Puikiai žinau, kaip bauginančiai gali atrodyti mintis apie studijas užsienyje, tad tikrai noriu pagelbėti visiems, kam tenka su tuo susidurti. Taigi nedvejok ir dalyvauk webinare bei užduok rūpimus klausimus!

rokas-id

Kaip psichologijos studentas galėčiau rasti daugybe priežasčių, kodėl vieni pasirenka vienokį kelią, o kitiems yra parenkamas kitas, tačiau, tai ne paslaptis kiekvienam iš mūsų, kad viskas prasideda tik nuo mūsų pačių. Kartą Karlas Gustavas Jungas yra pasakęs, “ Vizija tampa tikra, kai pažvelgi į savo širdį. Kas žiūri į išorę, tas tik svajoja, o kas pažvelgia į vidų – prabunda”.

Susidomėjimas žmogumi ir kaip žmogus įtakoja aplinka, o aplinka žmogų, atsirado, atsiradus naujame gyvenimo etape. Pradėjus lankyti naują gimnazija atsirado noras geriau pažinti kitus ir save patį, tad pradėjau domėtis įvairia literatūra, tačiau, tai supratau, kaip saviugdos būdą tobulėti.

Šiuo metu esu antro kurso studentas, tad jei turi abejonių ir dar nežinai, kaip pasielgti teisingai, drąsiai dalyvauk webinare ir sužinosi, kaip yra iš tikrųjų iš pirmųjų lupų.

Kodėl verta studijuoti psichologiją?

  • Karjeros perspektyvos;
  • Galimybė pratęsti studijas;
  • Gebėsi geriau suprasti tave supančius žmones;
  • Geriau pažinsi save patį.

Ir tai tik keletas teiginių kodėl. Prisijunk į webinarą ir išgirsk daugiau už ir prieš !

Nekantrauji sužinoti daugiau?

Kada? Gruodžio  5 d. 19.00 val.

Kur? Nuorodą į renginį atsiųsime 30 min. iki renginio pradžios.

BONUS! Webinaro metu Jūsų laukia su psichologija susiję konkursas, kuriame dalyvaudami galėsite laimėti žurnalą apie profesinio kelio pasirinkimą „Kuo būti“.

Start typing and press Enter to search