WEBINARAS LAPKRIČIO 7 d.: Studijos Anglijoje pirmakursio ir doktoranto akimis

Studijos Anglijoje pirmakursiui – naujas gyvenimo iššūkis, o kaip doktorantui? Su kokiais sunkumais susiduria ką tik atvykę į Angliją ar jau bakalauro studijas baigę studentai? Apie tai ir daugiau kalbėsime naujausiame studijų užsienyje webinare.

Savo patirtimi pasidalins University of Hertfordshire pirmakursė Monika ir University of Greenwich bei University of Kent studentė Aistė, kuri šiuo metu studijuoja Doktorantūros studijas. Viso webinaro metu galėsi užduoti Tau rūpimus klausimus realiu laiku ir sužinosi, kaip studijas Anglijoje vertina įvairūs studentai 🙂

aiste-webi

2013 m. pradėjau studijuoti Biomediciną Greenwich universitete, Medway campus. O šiuo metu mokausi Doktorantūrą Medway School of Pharmacy (Kent bei Greenwich universitetų bendras departamentas). Nuo aštuntos klasės žinojau, jog noriu mokytis Anglijoje kažką susijusio su biologija, nes jau tada supratau jog Anglijoj yra daug daugiau galimybių tobulėti mokslo srityje. Ir nepaisant tėvų bei mokytojų bandymo perkalbėti, aš nusprendžiau išvykti.  Universitetų Anglijoj yra labai daug, bet svarbu žinoti ko nori, kokio darbo sieki ateityje, kokių žmonių apsuptyje norėtum gyventi bent jau ateinančius trejus metus ir dar daugybė kitų detalių, kurios TAU yra svarbios.

hertford

Nuo pat mažens buvau bendraujantis žmogus ir visada norintis padėti. Tai gali byloti ir pusantrų metų savanorystė Lietuvos moksleivių sąjungoje, kurioje buvau ryšių su visuomene atstovė ir mano kaip mokinių savivaldos pirmininkės kadencija gimnazijoje, kurioje mokiausi. Mėgstu padėti žmonėms, o būtent čia galiu pasidalinti savo patirtimi iš pirmakursės perspektyvos, kuri paliko visą savo gyvenimą Lietuvoj ir išskrido siekti savo svajonių karjeros. Mano patirtis dar visai „šviežia“ ir žinios nepasenę, todėl galiu padėti ir su dokumentų pildymu, ir su paprastais kasdieniais klausimais, ir su patarimais.

Aptarsime viską, kas Tave labiausiai domina:

  • Studijų kokybė Anglijoje
  • Įsidarbinimo galimybės
  • Būsto paieška
  • Išlaidos
  • Laisvalaikis

Nekantrauji sužinoti daugiau?

Kada? LAPKRIČIO  7 d. 19.00 val.

Kur? YouTube nuorodą į renginį atsiųsime 30 min. iki renginio pradžios.

Start typing and press Enter to search