WEBINARAS: Londonas ar mažesnis miestas? Atvira diskusija su studentais (Sheffield vs Westminster)

Vieni svajoja sukiotis didmiesčio šurmulyje, o kiti mieliau renkasi lėtesniu ritmu pulsuojantį miestą. O ką geriau pasirinkti studijuojant Anglijoje: Londoną ar mažesnį miestą ?

Webinaro metu kalbinsim Gretą iš University of Wesminster esančio Londone ir Evaldą iš University of Sheffield. Atvirai diskutuosime apie studijas ir studentavimą, lyginsime universitetus bei aptarsime visus už ir prieš studijas Londone ir mažesniame mieste.

O kur norėtum studijuoti TU ? Pažiūrėjęs webinarą sužinosi geriau rinktis didesnį ar mažesnį miestą studijoms Anglijoje. Gausi daug naudingų patarimų iš studentų bei susipažinsi iš arčiau su net keliais Anglijos universitetais.

Susitinkam online Spalio 16 d. –  19:00 val, kur gyvai išgirsi tikrus pasakojimus  ir gausi atsakymus į tau rūpimus klausimus !

evaldas1

Šiuo metu dirbu programuotoju (software engineer) Londone, bet visai neseniai (2015-2018) studijavau Sheffield universitete.
Studijos Anglijoje gali būti tai ko Tu nori, tačiau gali būti ir atvirkščiai. Tai yra sudėtingesnis sprendimas nei aš galvojau 12 klasėje. Tada daugelis žmonių apie studijas užsienyje man sakė tik gerus arba tik blogus dalykus, tad atsirinkti tiesą buvo gana sunku.
Noriu padėti apsispręsti moksleiviams norintiems studijuoti Anglijoje, pasidalinti savo patirtimi ir papasakoti apie tai ką būčiau norėjęs žinoti prieš išvažiuojant.

greta1

Įstoti man padėjo FOX.lt specialistai. Pavasario pradžioje gavau stojamąją užduotį, kurią atlikus buvau pakviesta į interviu skype platformoje. Po kelių dienų gavau patvirtinimą iš universiteto.
Atvykus į Londoną, įsikūriau, susiradau darbą ir po kurio laiko atėjo metas žengti pro universiteto duris. Jau du metus studijuoju Fashion Markering and Promotion, atlikau nemažai fotosesijų ir praktiką Londono mados savaitėje.
Kviečiu dalyvauti webinare, kuriuo metu papasakosiu kaip man pavyko įsikurti ir atrasti save Londono Vesminsterio universitete.

Programa:

  • Studijos Londone ir Sheffield – visi už ir prieš;
  • Palyginsim universitetus – atsiskaitymai, socialinis gyvenimas, dėstytojai ir t.t.;
  • Stojimo procesas ir motyvacinio laiško kabliukai;
  • Galėsi rašyti savo klausimus studentams realiu laiku 😉

Trukmė iki 1,5 val.

Kada? SPALIO 16 d. 19.00 val.

Kur? YouTube nuorodą į renginį atsiųsime 30 min. iki renginio pradžios.

Bonus! Aktyviausiems webinaro dalyviams platforma PasaulioStudentai.lt dovanoja penkias konsultacijas su mentoriais iš Anglijos

Start typing and press Enter to search