Universitetai


Universiteto pasirinkimas – svarbus ateičiai sprendimas, neišvengiamai turėsiantis tam tikras pasėkmes, tad rinktis bet kurios aukštojo mokslo įstaigos nesinori.

Todėl labai svarbu pasitarti su šios srities specialistu, kuris padės išgryninti ir įvertinti Tau svarbius kriterijus (reitingus, karjeros rodiklius, miesto dydžio įtaką, finansavimo galimybes, laisvalaikio poreikius ir t.t.)

Geriausi universitetai

FOX.LT turi daugiausia partnerystės sutarčių su aukščiausiai reitinguojamais universitetais. Pavyzdžiui University of Surrey užima 4 vietą reitinguose.

Universitetai kiekvienam

Nesvarbu kokie tavo pažymiai. FOX.LT turi sutartis su įvairiais universitetais. Mes galėsime padėti surasti Tavo poreikius ir galimybes atitinkantį universitetą kur tikrai įstosi.

Padedame stoti į visus

FOX.LT partnerių universitetų sąraše neradai norimo? Nebėda! Mes padedame sutvarkyti dokumentus į visus Jungtinės Karalystės, Danijos ir Olandijos universitetus.

webinarai su užsienio universitetuose studijuojančiais lietuviais

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

El.pašto adresas

Turi klausimų? Rašyk kaip tau patogu

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search