Taikomųjų mokslų universitetai

  • Jeigu mėgsti žiūrėti, klausyti ir daryti labiau nei skaityti, rašyti ir svarstyti, tau labiau tiks studijų programos taikomųjų mokslų universitete.
  • Šios aukštojo mokslo įstaigos Danijos Karalystėje suteikia bakaluro laipsnį, o Anglijoje ir Nyderlandų Karalystėje bakalauro ir magstro laipsnius.
  • Daugiau naudojami šiuolaikiniai mokymo metodai, paskaitos klasėse, galimybė atlikti taikomuosius tyrimus. Dėstytojai su tikra gyvenimiška darbo patirtimi (magistrai ar daktarai). Gali tikėtis daugiau seminarų, projektų, prezentacijų, grupės darbų, įmonių užduočių, daugiau atsiskaitymų grupėse ir žodžiu.
  • Stojimo reikalavimai pažymių ir egzaminų prasme nėra aukšti. Tačiau daug dėmesio skiriama motyvacijai ir anglų kalbos žinioms, gali tekti dalyvauti pokalbyje su universiteto atstovais. Tokie universitetai tinka abiturientams, kuriems mokykloje trūko praktikos ir šiuolaikinio požiūrio į studijas. Jeigu į kiekvieną problemą turi savo nuomonę ir matai kelis sprendimo būdus ar nori to išmokti – taikomųjų mokslų universitetas kaip tik Tau. Studijos taikomųjų mokslų universitete Anglijoje, Danijoje ir Nyderlanduose yra ypač kokybiškos ir po studijų garantuoja tokias pat pradines algas kaip ir akademinių universitetų absolventams, o darbą surasti netgi paprasčiau turint taikomųjų mokslų universiteto diplomą – patikrinta praktiškai.

Mūsų nemokama paslauga “Individualus universiteto parinkimas” padės nustatyti aukštąsias mokyklas:

  • kurios geriausiai atitinka reikalavimus;
  • į kurias turi didžiausią tikimybę įstoti;
  • kartu aptarsime įvairias galimybes ir padėsime atrasti geriausią variantą.

+ nemokamai padedame užpildyti UCAS į visus Jungtinės Karalystės universitetus;
+ stojantiems į mūsų partnerių aukštąsias, finansuojame UCAS mokestį.

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search