Akademiniai universitetai

  • Jeigu mėgsti skaityti,rašyti ir svarstyti labiau nei žiūrėti, klausyti ir daryti, tau labiau tiks tyrinėjimo kursas akademiniame universitete!
  • Akademinis arba mokslinių tyrimų universitetas suteikia daugiau akademinį išsilavinimą bei siūlo bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijas. Akademiniame universitete naudojami daugiau tradiciniai mokymo metodai, paskaitos didelėse auditorijose, galimybė atlikti mokslinius tyrimus. Tačiau šiuo metu pastebima tendencija – vakarų akademiniai universitetai daugiau taiko šiuolaikinių metodų. Todėl praktika laboratorijoje ar filmavimo studijoje, seminarai ir diskusijos jau yra dalis studijų proceso.
  • Akademinių universitetų stojimo reikalavimai yra aukštesni, todėl tokie universitetai atrodo rimtesni, į juos įstoja tik aukštais balais egzaminus išlaikę abiturientai, kurie į studijas žiūrį ypatingai rimtai. Jeigu studijų daugiau laiko nori skirti studijoms negu studentavimui ir žadi nerti į pasirinktą sritį visa galva, akademinės studijos skirtos Tau. Čia rasi bendraminčių, kurie taip pat rimtai žiūri į mokslus.

Mūsų nemokama paslauga “Individualus universiteto parinkimas” padės nustatyti  aukštąsias mokyklas:

  • kurios geriausiai atitinka tavo reikalavimus;
  • į kurias turi didžiausią tikimybę įstoti;
  • kartu aptarsime įvairias galimybes ir padėsime atrasti geriausią variantą.

+ nemokamai padedame užpildyti UCAS į visus Jungtinės Karalystės universitetus;
+ stojantiems į mūsų partnerių aukštąsias, finansuojame UCAS mokestį.

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search