Taikomieji universitetai

Nuotraukoje: Business Academy Aarhus užduoties sprendimo grupėje akimirka

Jeigu mėgsti žiūrėti, klausyti ir daryti labiau nei skaityti, rašyti ir svarstyti, tau labiau tiks studijų programos taikomųjų mokslų universitete.

Šios aukštojo mokslo įstaigos Danijos Karalystėje suteikia bakaluro laipsnį, o Nyderlandų Karalystėje bakalauro ir magstro laipsnius.

Daugiau naudojami  šiuolaikiniai mokymo metodai, paskaitos klasėse, galimybė atlikti taikomuosius tyrimus. Dėstytojai su tikra gyvenimiška darbo  patirtimi (magistrai ar daktarai). Gali tikėtis daugiau seminarų, projektų, prezentacijų, grupės darbų, įmonių užduočių, daugiau atsiskaitymų grupėse ir žodžiu.

Stojimo reikalavimai pažymių ir egzaminų prasme nėra aukšti. Tačiau daug dėmesio skiriama motyvacijai ir anglų kalbos žinioms, gali tekti dalyvauti pokalbyje su universiteto atstovais. Tokie universitetai tinka abiturientams, kuriems mokykloje trūko praktikos ir šiuolaikinio požiūrio į studijas. Jeigu į kiekvieną problemą turi savo nuomonę ir matai kelis sprendimo būdus ar nori to išmokti – taikomųjų mokslų universitetas kaip tik Tau. Studijos taikomųjų mokslų universitete Danijos Karalystėje ir Nyderlandų Karalystėje yra ypač kokybiškos ir po studijų garantuoja tokias pat pradines algas kaip  ir akademinių universitetų absolventams, o darbą surasti netgi paprasčiau turint taikomųjų mokslų universiteto diplomą – patikrinta praktiškai.

webinarai su užsienio universitetuose studijuojančiais lietuviais

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik specialistė Simona. Būtent jos pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik Simonos dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė Simona atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga Simonai už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su specialiste Simona sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska

Viso proceso metu Jus konsultuoja ir dokumentus tvarko specialistė Simona Banevičienė.

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

El.pašto adresas

Turi klausimų? Rašyk kaip tau patogu

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search