Modernūs universitetai

Nuotraukoje: Coventry University Bloomberg klasė

Jeigu mėgsti tiek skaityti,rašyti bei svarstyti, tiek žiūrėti, klausyti ir daryti, tau labiau tiks modernaus universiteto studijų programa.

Suteikia bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnius.

Tradicinių ir šiuolaikinių metodų derinys. Dalyvausi paskaitose didelėse auditorijose, seminaruose ir aptarimuose – mažesnėse grupėse. Universitetai turi kiekvienai programai pritaikytas patalpas su reikalinga įranga, kur teorines žinias taikysi praktiškai. Gali tikėtis tiek standartinių atsiskaitymų raštu, tiek atsiskaitymų grupėje ir žodžiu.

Stojimo reikalavimai vidutiniai, todėl jeigu mokykloje mokeisi vidutiniškai ar gerai, turi gerus šansus įstoti. Universitetų priėmimo komisijos vertins tiek egzaminų rezultatus, tiek tavo motyvaciją. Čia lengvai derinsi studijas ir darbą, o laisvalaikį leisi linksmai ir turiningai kartu su bendraminčiais iš viso pasaulio kampelių.

webinarai su užsienio universitetuose studijuojančiais lietuviais

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik specialistė Simona. Būtent jos pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik Simonos dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė Simona atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga Simonai už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su specialiste Simona sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska

Viso proceso metu Jus konsultuoja ir dokumentus tvarko specialistė Simona Banevičienė.

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

El.pašto adresas

Turi klausimų? Rašyk kaip tau patogu

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search