Akademiniai universitetai

Nuotraukoje: University of Surrey auditorija

Jeigu mėgsti skaityti,rašyti ir svarstyti labiau nei žiūrėti, klausyti ir daryti, tau labiau tiks tyrinėjimo kursas akademiniame universitete!

Akademinis arba mokslinių tyrimų universitetas suteikia daugiau akademinį išsilavinimą bei siūlo bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijas. Akademiniame universitete naudojami daugiau tradiciniai mokymo metodai, paskaitos didelėse auditorijose, galimybė atlikti mokslinius tyrimus. Tačiau šiuo metu pastebima tendencija – vakarų akademiniai universitetai daugiau taiko šiuolaikinių metodų. Todėl praktika laboratorijoje ar filmavimo studijoje, seminarai ir diskusijos jau yra dalis studijų proceso.

Akademinių universitetų stojimo reikalavimai yra aukštesni, todėl tokie universitetai atrodo rimtesni, į juos įstoja tik aukštais balais egzaminus išlaikę abiturientai, kurie į studijas žiūrį ypatingai rimtai. Jeigu studijų daugiau laiko nori skirti studijoms negu studentavimui ir žadi nerti į pasirinktą sritį visa galva, akademinės studijos skirtos Tau. Čia rasi bendraminčių, kurie taip pat rimtai žiūri į mokslus.

webinarai su užsienio universitetuose studijuojančiais lietuviais

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik specialistė Simona. Būtent jos pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik Simonos dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė Simona atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga Simonai už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su specialiste Simona sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska

Viso proceso metu Jus konsultuoja ir dokumentus tvarko specialistė Simona Banevičienė.

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

El.pašto adresas

Turi klausimų? Rašyk kaip tau patogu

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search