Elektros ir elektronikos inžinerija / Electrical and Electronic Engineering

Studijuojant šią programą daug dėmesio skiriama elektroninių schemų, mazgų, įrengimų analizei ir jų taikymui praktinėje veikloje.

Daugiau apie elektronikos inžineriją

Studijuojant siūloma pasirinkti šias specializacijas:  kompiuterių inžinerijos specializacijos studentai studijuoja kompiuterių sandarą, operacijų sistemas, kompiuterių tinklus, programavimą;  pasirinkusieji telekomunikacijų specializaciją studijuoja šiuolaikines informacijos perdavimo ir mobiliojo ryšio sistemas, skaitmeninio ryšio tinklus;  medicininės elektronikos specializacijos studentai studijuoja ne tik elektroniką, bet ir žmogaus anatomiją, fiziologiją, susipažįsta su diagnostikoje naudojamais elektroniniais prietaisais ir sistemomis, įgyja bioinžinerijos žinių.
Pastaruoju metu inžineriai naudoja itin daug kompiuterinės technikos programų, ypač kompiuterinio modeliavimo, kompiuterinio projektavimo ir kitų informacinių technologijų, kurios žekliai padidina inžinerinės veiklos efektyvumą.

Kur geriausiai studijuoti elektros ir elektronikos inžineriją?

Tam, kad atsakyti į šį klausimą reikėtų skirti nemažai laiko analizei:

  1. Reikia atrinkti universitetus ir įvertinti kiekvienos programos karjeros rodiklius – kokie universitetai šią programą paruošia geriausiai?
  2. Išanalizuoti universitetų reitingus – jeigu renkiesi akademinį universitetą tai svarbu. Jei domina taikomasis ar modernus universitetas, tuomet reitingai nėra tokie svarbūs.
  3. Nuspręsti koks universiteto tipas tau tiks labiausiai – akademinis, taikomasis ar modernus?
  4. Įvertinti kiekvieno universiteto stojimo reikalavimus – kur turi šansų įstoti?
  5. Palyginti studijų programų aprašymus – kokius dalykus siūlo kiekvieno universiteto programa? Kur studijuoti patiks labiausiai?

Atlikus analizę, reikėtų atrasti balansą tarp norų ir galimybių. Reikėtų pagalvoti, į kurį maksimaliai geriausią universitetą turi šansų įstoti su savo turimais pažymiais ir anglų k. žiniomis. Taip pat pagalvoti, ar universitetas, kuris traukia labiausiai turi geriausius rodiklius ir ar sugebėsi ten įstoti.

Mūsų nemokama paslauga “Individualus programos parinkimas” padės nustatyti užsienio aukštųjų mokyklų programas:

  • kurios geriausiai atitinka tavo reikalavimus;
  • į kurias turi didžiausią tikimybę įstoti;
  • kartu aptarsime įvairias galimybes ir padėsime atrasti geriausią variantą.
Socialiniai mokslai
Fiziniai mokslai
Menai
Biomedicinos mokslai

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search