Chemijos inžinerija / Chemical Engineering

Chemijos inžinerijos bakalaurai studijuoja fizinius – cheminius tyrimo metodus, procesų ir įrangos modeliavimą ir projektavimą, naftos chemiją, naftos ir jos produktų tyrimo metodus, bendrąją chemijos technologiją, cheminius reaktorius, organinės sintezės technologiją, žmogaus saugą, vadybos pagrindus, ekonomiką, hidromechaniką, informacijos paiešką ir patentotyrą, cheminę termodinamiką, elektrotechniką ir elektroniką, medžiagotyrą, teisę, informacines technologijas ir kt.

Daugiau apie chemijos inžineriją


Studijų programos skirtos rengti chemijos inžinerijos bakalaurus, turinčius žinių apie cheminius, mechaninius ir hidromechaninius procesus, šilumos ir masės mainus, nevienalyčių sistemų homogenizavimą ir perskyrimą, pagrindinius cheminės technologijos dėsningumus, technologinės įrangos eksploatavimą ir technologinių procesų valdymą, inžinerijoje naudojamas medžiagas, technologinės įrangos bei gamybos metodus, naudojamas technines priemones, procesų modeliavimą bei optimizavimą; gebančius suprasti naujas chemijos technologijas, nustatyti ir analizuoti technologinės įrangos darbo sąlygas, naudoti bendrąją chemijos inžinerijos laboratorinę įrangą, saugiai dirbti su cheminėmis medžiagomis ir technologine įranga, atlikti cheminės analizės ir technologinius eksperimentus gamybinėmis sąlygomis, naudotis informacinių technologijų pasiekimais.Pastaruoju metu inžineriai naudoja itin daug kompiuterinės technikos programų, ypač kompiuterinio modeliavimo, kompiuterinio projektavimo ir kitų informacinių technologijų, kurios žekliai padidina inžinerinės veiklos efektyvumą.

Kur geriausiai studijuoti chemijos inžineriją?

Tam, kad atsakyti į šį klausimą reikėtų skirti nemažai laiko analizei:

  1. Reikia atrinkti universitetus ir įvertinti kiekvienos programos karjeros rodiklius – kokie universitetai šią programą paruošia geriausiai?
  2. Išanalizuoti universitetų reitingus – jeigu renkiesi akademinį universitetą tai svarbu. Jei domina taikomasis ar modernus universitetas, tuomet reitingai nėra tokie svarbūs.
  3. Nuspręsti koks universiteto tipas tau tiks labiausiai – akademinis, taikomasis ar modernus?
  4. Įvertinti kiekvieno universiteto stojimo reikalavimus – kur turi šansų įstoti?
  5. Palyginti studijų programų aprašymus – kokius dalykus siūlo kiekvieno universiteto programa? Kur studijuoti patiks labiausiai?

Atlikus analizę, reikėtų atrasti balansą tarp norų ir galimybių. Reikėtų pagalvoti, į kurį maksimaliai geriausią universitetą turi šansų įstoti su savo turimais pažymiais ir anglų k. žiniomis. Taip pat pagalvoti, ar universitetas, kuris traukia labiausiai turi geriausius rodiklius ir ar sugebėsi ten įstoti.

Mūsų nemokama paslauga “Individualus programos parinkimas” padės nustatyti užsienio aukštųjų mokyklų programas:

  • kurios geriausiai atitinka tavo reikalavimus;
  • į kurias turi didžiausią tikimybę įstoti;
  • kartu aptarsime įvairias galimybes ir padėsime atrasti geriausią variantą.
Socialiniai mokslai
Fiziniai mokslai
Menai
Biomedicinos mokslai

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search