Sugrąžinkime talentus Lietuvai !

FOX.LT ĮKŪRĖJAS VADIMANTAS SURENGĖ KONFERENCIJĄ LR SEIME

2013 m. gegužės 21 d. Seime surengtoje konferencijoje “Sugrąžinkime talentus Lietuvai” pateikėme konkrečių pasiūlymų, kaip susigrąžinti išvykusius Lietuvos talentus, o užsienyje studijuojančiam ir gyvenančiam šalies jaunimui pasiųsti aiškią žinutę, jog Lietuvos verslo ir visuomenės atstovai itin vertina grižtančius specialistus.

Konferencijos tikslas – inicijuoti visuomenėje diskusiją ir projektus. Šis tikslas pasiektas 🙂 Konferencija sulaukė didelio valdžios ir visuomenės dėmesio, žiniasklaidoje pradėta vieša diskusija, pradėti rimti projektai:

Konferencijoje dalyvavo garbingi svečiai ir pranešėjai iš LR užsienio reikalų, švietimo, ūkio ministerijų, žinomi verslininkai, migracijos ekspertai, žiniasklaidos atstovai, studijas užsienyje baigę ir į Lietuvą grįžę bei sėkmės lydimi specialistai ir verslininkai, šiuo metu užsienyje studijuojantys jaunuoliai, užsienio lietuvių jaunimo sąjungų vadovai.

Po konferencijos vyko karšta diskusija dėl konkrečių problemų sprendimo būdų ir galimybių.

Svarbiausi konferencijos TalentaiLietuvai.lt iškelti uždaviniai

  • Mokyklose diegti jaunuoliams ideją, jog, baigę studijas užsienyje, po tam tikro laiko jie turėtų grįžti į Lietuvą, sieti savo ateitį su ja; jog užsienyje studijas baigę lietuviai yra laukiami ir vertinami Lietuvos darbdavių. Būtent šią mintį FOX išsako kiekvieno renginio metu.
  • Skatinti visuomenėje diskusiją šia tema, žiniasklaidoje nuolat viešinti idėją, jog užsienyje studijas baigę jaunuoliai yra reikalingi Lietuvos darbdaviams.
  • Inicijuoti panašias konferencijas kiekvienais metais siekiant sutelkti visas prie iškeltų uždavinių dirbančias ir už tai atsakingas organizacijas, pasidalyti tuo, kas buvo nuveikta per metus, koordinuoti bendrus veiksmus.

Daugiau informacijos surasi oficialiame konferencijos tinklapyje TalentaiLietuvai.LT

A.Avulis

AB “Hanner” vadovas. Verslo požiūris į jaunuolius užsienyje įgyjusius išsilavinimą.

R.Babič

GECO Investicijos, Statybos projektų vadovas,FOX universitetų absolventas

Tomas, Romualdas ir Gytis

tomaslalala

Lėkštė.lt įkųrėjai, FOX universitetų absolventai. Jauni verslininkai nori kurti Lietuvoje.

KONFERENCIJOS PRANEŠĖJŲ MINTYS SPAUDOJE

3
4ekonomika

AKIMIRKOS IŠ KONFERENCIJOS

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search