Etapai, terminai, žingsniai

Stojimo procesas susideda iš 3 pagrindinių etapų:

1) Stojimo anketa ir dokumentai

Pirmo etapo terminai:

 • Anglija iki sausio 10 d.
2) Anglų k. testo rezultatas

Reikia išlaikyti universitetų reikalavimus atitinkantį anglų kalbos testą (FOX arba IELTS, TOEFL).
Jei stoji į universitetą kur tinka valstybinis egzaminas, šį etapą praleidi. Tačiau jei bent vienas nepripažįsta valstybinio rezultato, tada būtinai reikia laikyti FOX ar IELTS.

Antro etapo terminas:

 • Į tam tikrus universitetus testo rezultatus reikia pateikti jau kovo 15 d., į kitus galima pateikti vėliau – iki birželio 1 d. Kiekvieno universiteto reikalavimai skiriasi, todėl būtina pasitarti su stojimo koordinatoriais.
3) Brandos atestato įkėlimas

Priklausomai nuo universiteto, balandžio-liepos mėn. gausi pirminius atsakymus “conditional offer”. Tai reiškia jog tavo kandidatūra įvertinta ir tau reikia atitikti paskutinius reikalavimus – įkelti brandos atestato išverstą kopiją.

Bet kuriuo atveju skenuotą atestato originalą ir skenuotą atestato vertimą į anketą reikia įkelti per 3 dienas po atestato įteikimo.

Po brandos atestato įkėlimo/išsiuntimo paštu universitetas 1-4 savaičių bėgyje pateiks galutini atsakymą “unconditional offer”.

Jeigu viską atliksi laiku, galutinį atsakymą žinosi liepos mėn. pabaigoje.

Stojimo procesą suskirstėme į 12 esminių žingsnių:

1.Registracija

Stojimo procesas su FOX.LT stojimo koordinatoriais vyksta žingsnis-po-žingsnio – pirmiausia užsiregistruok.

Po registracijos su tavim susisieks stojimo koordinatorius ir lydės viso stojimo proceso metu, primins apie terminus bei atsakys į menkiausius klausimus. Koordinatorius suteiks motyvacijos ir palaikymo.

2. Pirminė konsultacija

Susisiek su konsultantu. Šio žingsnio metu koordinatorius papasakos apie stojimo procesą, išsiaiškins poreikius ir galimybes bei atsakys į rūpimus klausimus.

3. Studijų pasirinkimo procesas

Šio proceso metu kartu su koordinatoriumi atliksite keletą analizių, įvertinsite galimybes, išgryninsite prioritetus ir galiausiai atrasite kelis optimaliausius universitetų/programų variantus.

4. Pažymių išrašas

Koordinatorius atsiųs išrašo formą, kurią reikės nunešti į mokyklą ir veliau nuskenuoti ir atsiųsti stojimo koordinatoriui.

5. Rekomendacijos

Priklausomai nuo universiteto reikės pateikti vieną arba dvi rekomendacijas iš mokyklos. Plačiau apie rekomendacijas gali paskaityti čia.

6. Motyvacinis laiškas

Koordinatorius patars rašymo metu, patikrins parašytą laišką ir bus šalia kai reikės patarimo.

7. Studijų paraiškos pateikimas

Stojimo koordinatorius padės užpildyti UCAS stojimo paraišką, pridės visus reikalingus dokumentus. Viską dar kartą pertikrins FOX.LT administratorė bei dar kartą patikrins asociacijos DreamFoundation ekpertas, kuris patvirtins, kad viskas gerai ir tuomet išsiųs paraišką. Mūsų organizacijoje įdiegta 3 lygių dokumentų kontrolė, kurios dėka universitetus pasiekia nepriekaištingai užpildyti dokumentai.

8. Anglų k. testo laikymas

Stojimo koordinatorius patars kokį testą ir kada reikės laikyti priklausomai nuo tavo pasirinktų universitetų stojimo reikalavimų.

9. Brandos atestatas

Reikės išsiųsti išverstą atestatą.

10. Finansavimo paraiškos pildymas

Siekiant gauti studijų finansavimą Anglijoje, pakviesime į mokymus, kurių metu užpildysi paraišką.

11. Įsikūrimo konsultacijos

Tau nemokamai bus suteiktas studentas-mentorius, kuris patars dėl įsikūrimo. Kai kuriais atvejais mentoriai pasitinka oro uoste ir padeda surasti būstą bei darbą.

12. Studijų pradžia

Tikimė, kad gausi kvietimą iš svajonių universiteto ir su puikia nuotaika pradėsi studijas.

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search