Stojimo procesas susideda iš kelių etapų. Pirmiausia reikia užpildyti stojimo anketą ir pateikti reikalingus dokumentus. Antrame etape reikia išlaikyti atitinkamą anglų kalbos testą ir trečiame žingsnyje reikia pateikti brandos atestatą.

Detalus stojimo etapų ir terminų paaiškinimas + VIDEO

Stojimo procesas susideda iš kelių etapų.
Kiekvieno etapo metu reikia atlikti tam tikrus veiksmus laiku.
Praleidus terminus rezultatas nėra garantuojamas, atsakymai ateina žymiai vėliau.


Pirmas etapas
Reikia pateikti tinkamai užpildytą anketą su reikalingais dokumentais (motyvacinis laiškas, rekomendacijos, pažymių išrašas).

Pirmo etapo terminai:

 • Anglija iki sausio 10 d.
 • Danija iki kovo 10 d.
 • Olandija iki kovo 10d.

Antras etapas
Reikia išlaikyti universitetų reikalavimus atitinkantį anglų kalbos testą (FOX arba IELTS, TOEFL).
Jei stoji į universitetą kur tinka valstybinis egzaminas, šį etapą praleidi. Tačiau jei bent vienas nepripažįsta valstybinio rezultato, tada būtinai reikia laikyti FOX ar IELTS.

Antro etapo terminas:

 • Į tam tikrus universitetus testo rezultatus reikia pateikti jau kovo 15 d., į kitus galima pateikti vėliau – iki birželio 1 d. Kiekvieno universiteto reikalavimai skiriasi, todėl būtina pasitarti su FOX stojimo administratore.

Trečias etapas
Priklausomai nuo universiteto, balandžio-liepos mėn. FOX stojimo sistemoje šalia kiekvienos studijų programos matysi pirminius atsakymus “conditional offer”. Tai reiškia jog tavo kandidatūra įvertinta ir tau reikia atitikti paskutinius reikalavimus – įkelti į anketą arba atsiųsti paštu brandos atestato išverstą ir notaro patvirtintą kopiją.

Bet kuriuo atveju skenuotą atestato originalą ir skenuotą atestato notariškai patvirtintą vertimą į anketą reikia įkelti per 3 dienas po atestato įteikimo.

Ar reikia atestato notariškai patvirtintą vertimo kopiją išsiųsti paštu universitetas praneš “conditional offer” laiške, kurį matysi anketos sistemoje.

Po brandos atestato įkėlimo/išsiuntimo paštu universitetas 1-4 savaičių bėgyje pateiks galutini atsakymą “unconditional offer”.

Jeigu viską atliksi laiku, galutinį atsakymą žinosi liepos mėn. pabaigoje.

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

El.pašto adresas

Turi klausimų? Rašyk kaip tau patogu

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search