Verslo informacinės sistemos / Business information systems

Verslo informacinių sistemų programos tikslas – rengti vadybos informacinių sistemų specialistus, gebančius savarankiškai atlikti sudėtingą plataus akiračio ir sisteminio mąstymo įgūdžių reikalaujantį darbą.

Daugiau apie verslo informacines sistemas

Sukurtos modernios ir efektyvios informacijos ir komunikacijos technologijos sudaro galimybes plėtoti verslo procesus ir juos taikyti tiesioginėje verslo įmonių veikloje. Vadybos funkcijoms atlikti kuriamos kompiuterinės informacinės sistemos. Jų kūrėjams reikalingos kompleksinės vadybos, ekonomikos, taikomosios informatikos ir teisės žinios. Būtent šių sričių sandūroje įgyvendinamos vadybos informacinių sistemų studijos.

Vadybos informacinių sistemų programos tikslas – rengti vadybos informacinių sistemų specialistus, gebančius savarankiškai atlikti sudėtingą plataus akiračio ir sisteminio mąstymo įgūdžių reikalaujantį darbą šiose srityse: informacijos ir komunikacijos technologijų diegimas, vadybos informacinių sistemų projektų kūrimas ir diegimas, vadybos informacinių sistemų eksploatavimas ir plėtra, informacijos verslo kūrimas ir vystymas.

Baigę šią programą, specialistai gali dirbti ir kurti vertę įvairiose organizacijose, kurios kuria, diegia ar naudoja vadybos informacines sistemas, taip pat kurti naujus su informacinėmis technologijomis susijusius verslo modelius, konsultuoti įvairiais vadybos informacinių sistemų kūrimo, naudojimo ir tobulinimo klausimais.

Kur geriausiai studijuoti verslo informacines sistemas?

Tam, kad atsakyti į šį klausimą reikėtų skirti nemažai laiko analizei:

  1. Reikia atrinkti universitetus ir įvertinti kiekvienos programos karjeros rodiklius – kokie universitetai šią programą paruošia geriausiai?
  2. Išanalizuoti universitetų reitingus – jeigu renkiesi akademinį universitetą tai svarbu. Jei domina taikomasis ar modernus universitetas, tuomet reitingai nėra tokie svarbūs.
  3. Nuspręsti koks universiteto tipas tau tiks labiausiai – akademinis, taikomasis ar modernus?
  4. Įvertinti kiekvieno universiteto stojimo reikalavimus – kur turi šansų įstoti?
  5. Palyginti studijų programų aprašymus – kokius dalykus siūlo kiekvieno universiteto programa? Kur studijuoti patiks labiausiai?

Atlikus analizę, reikėtų atrasti balansą tarp norų ir galimybių. Reikėtų pagalvoti, į kurį maksimaliai geriausią universitetą turi šansų įstoti su savo turimais pažymiais ir anglų k. žiniomis. Taip pat pagalvoti, ar universitetas, kuris traukia labiausiai turi geriausius rodiklius ir ar sugebėsi ten įstoti.

Mūsų nemokama paslauga “Individualus programos parinkimas” padės nustatyti užsienio aukštųjų mokyklų programas:

  • kurios geriausiai atitinka tavo reikalavimus;
  • į kurias turi didžiausią tikimybę įstoti;
  • kartu aptarsime įvairias galimybes ir padėsime atrasti geriausią variantą.
Socialiniai mokslai
Fiziniai mokslai
Menai
Biomedicinos mokslai

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search