Verslas / Business

Verslininkas (nuo žodžio verstis) – fizinis asmuo, užsiimantis verslu ir veikiantis savarankiškai, savo rizika, savo vardu ir savo sąskaita.

Daugiau apie verslą

Verslo administravimo bakalauras (angl. Bachelor of Business Administration, BBA) – kvalifikacinis laipsnis, suteikiamas, baigus vadybos srities bakalauro studijas. Beveik visuose universitetuose, BBA bakalauro laipsnis įgyjamas po 4 metų trukmės studijų. Verslo vadybos bakalauro programa dažniausiai apima mokymo dalykų pagrindų ir konkrečios srities specializacijos kursus.

Verslo vadybos bakalauro studijos suteikia nuodugnias įmonės funkcinių sričių bei jų tarpusavio ryšių žinias ir tuo pačiu metu leidžia pasirinkti konkrečios srities specializaciją. Vadybos mokslas lavina asmens gebėjimą organizuoti ir valdyti organizacijos veiklą, tobulina jo bendravimo ir sandorių sudarinėjimo įgūdžius. Daugelis programų ugdo studentus ir suteikia jiems praktinės patirties pasitelkdami, verslo atvejų tyrimo metodus, įvairias užduotis, prezentacijas, stažuotes, įmonių atstovų apsilankymus, sąveiką su pramonės žinovais.

Mokymo dalykų pagrindai apima tokius dalykus: Sąskaityba; Verslo teisė; Verslo etika; Ekonomika; Finansų vadyba; Žmogiškųjų išteklių vadyba; Informacinės technologijos; Rinkodara; Operacijų valdymas; Organizacinė elgsena; Kiekybinė analizė; Strategijos valdymas.

Verslas (šnek. kartais dar vadinamas bizniu) – asmenine rizika paremta savarankiška veikla, kurios tikslas – gauti pelną, panaudojant savo sugebėjimus, žinias, laiką, kitų žmonių pinigus ir kitų žmonių darbą.

Verslininkas (nuo žodžio verstis) – fizinis asmuo, užsiimantis verslu ir veikiantis savarankiškai, savo rizika, savo vardu ir savo sąskaita.

Kur geriausiai studijuoti verslą?

Tam, kad atsakyti į šį klausimą reikėtų skirti nemažai laiko analizei:

  1. Reikia atrinkti universitetus ir įvertinti kiekvienos programos karjeros rodiklius – kokie universitetai šią programą paruošia geriausiai?
  2. Išanalizuoti universitetų reitingus – jeigu renkiesi akademinį universitetą tai svarbu. Jei domina taikomasis ar modernus universitetas, tuomet reitingai nėra tokie svarbūs.
  3. Nuspręsti koks universiteto tipas tau tiks labiausiai – akademinis, taikomasis ar modernus?
  4. Įvertinti kiekvieno universiteto stojimo reikalavimus – kur turi šansų įstoti?
  5. Palyginti studijų programų aprašymus – kokius dalykus siūlo kiekvieno universiteto programa? Kur studijuoti patiks labiausiai?

Atlikus analizę, reikėtų atrasti balansą tarp norų ir galimybių. Reikėtų pagalvoti, į kurį maksimaliai geriausią universitetą turi šansų įstoti su savo turimais pažymiais ir anglų k. žiniomis. Taip pat pagalvoti, ar universitetas, kuris traukia labiausiai turi geriausius rodiklius ir ar sugebėsi ten įstoti.

Mūsų nemokama paslauga “Individualus programos parinkimas” padės nustatyti užsienio aukštųjų mokyklų programas:

  • kurios geriausiai atitinka tavo reikalavimus;
  • į kurias turi didžiausią tikimybę įstoti;
  • kartu aptarsime įvairias galimybes ir padėsime atrasti geriausią variantą.
Socialiniai mokslai
Fiziniai mokslai
Menai
Biomedicinos mokslai

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search