Pažymių išrašas

Pažymių išrašas yra grynas formalumas. Dalis universitetų aplamai neatsižvelgia į pažymius priimant sprendimą. Kiti universitetai žiūrės tik brandos atestato pažymių vidurkį ar išlaikytų egzaminų rezultatus. Taigi jei turėjai nelabai gerus pažymius 11 klasėje, nepergyvenk!

Universitetų reikalavimus geriausiai išmano FOX specialistai. Prieš renkantis universitetus patariame pasikonsultuoti. Tau patars į kokius universitetus turi šansų įstoti atsižvelgiant į Tavo pažymius. 

Instrukcija ir patarimai

Žingsnis-po-žingsnio instrukcija

 1. Atsiųsk pažymių išrašo formą sau į kompiuterį
 2. Atspausdink
 3. Nunešk mokyklos administracijai (direktoriaus sekretorei) ir paprašyk užpildyti
 4. Užpildytą dokumentą skenuok ir įkelk į anketos skiltį “Documents”. Dokumentą pavadink “Transcript of records”.

Kaip užpildyti

 • Pirmame stulpelyje yra dalykai
 • Antrame stulpelyje (year 1) pildomi 10 kl. metiniai pažymiai.
 • Trečiame stulpelyje (year 2) pildomi 11 kl. metiniai pažymiai.
 • Ketvirtame stulpelyje (year 3) pildomi 12 kl. pirmo semestro pažymiai (nebūtina jei dar neišvedė).
 • Penktame stulpelyje (final grade) rašomi pažymiai tų dalykų, kurių jau neturėjote 11 klasėje. T.y. pažymiai iš 10 kl. brandos atestato,
 • Šeštame stulpelyje (acad. hours) pildoma pamokų valandų suma už 10+11+12 klases (mokyklos administracija žino kiek tam tikro dalyko valandų turėjai kiekvienoje klasėje todėl nesunkiai paskaičiuos sumą už 10+11+12 klases).

!!! Pažymių išraše labai svarbu paskutiniame stulpelyje teisingai nurodyti išklausytų valandų skaičių už 10,11,12 klases. Tai valandų suma. Mokyklos administracija žino kiek pagal mokymosi planą turėjai tam tikro dalyko pamokų. Būtinai akcentuok sekretorei ar kitam dokumentą pildančiam asmeniui, kad reikalinga nurodyti 10+11+12 klasių valandų skaičių.

!!! Dokumente prašomi 12 klasės pirmo semestro pažymiai. Jei stoji į D.Britaniją, anketos pateikimo terminas sausio 10 d. Todėl pirmo semestro pažymiai gali būti dar nepaskelbti. Tokiu atveju šio stulpelio pildyti nereikia.
12 klasės pirmo semestro pažymius galima patikslinti vėliau. Patartina tai padaryti jei stoji į Daniją ar Olandiją nes stojimo terminas kovo 10d. Iki to laiko pirmojo semestro pažymiai jau bus paskelbti. Todėl reikės įrašyti pažymius į šį stulpelį ir pakartotinai įkelti į FOX anketą.

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search