Motyvacinis laiškas

37568-Be-The-Best-Version-Of-You

Motyvacinis laiškas – tai laiškas universitetui, kurio tikslas įrodyti, kad esi susipažinęs su jų siūloma studijų programa, nori ten stoti bei esi tinkamas pasirinktoms studijoms.

Motyvaciniu laišku turi įtikinti universitetą, kad esi vertas tapti pasirinkto universiteto studentu.

FOX.LT MOTYVACINIO LAIŠKO RAŠYMO VADOVAS SIEKIANTIEMS ORIGINALUMO

 • Kaip rašyti – idėjos, kurios gali padėti surasti tinkamas mintis ir žodžius
 • Ką rašyti – temos, kuriomis gali kalbėti savo laiške
 • DOs & DONTs sąrašas

Motyvacinio laiško rašymo vadovą paruošė studijų ES specialistė Simona. Čia rasi naudingus patarimus, originalias idėjas ir įkvėpimą 🙂

FOX.LT MOTYVACINIO LAIŠKO ŠABLONAS SIEKIANTIEMS PAPRASTUMO

 • Formalumai – kokiomis frazėmis pradėti ir užbaigti motyvacinį laišką
 • Motyvacinio laiško dalys bei apimtys
 • Klausimai į kurios reikia atsakyti

Motyvacinio laiško šabloną paruošė studijų ES judėjimo pradininkas Vadimas. Čia rasi aiškią struktūrą ir klausimus, kurie padės parašyti laišką be ypatingų pastangų 🙂

BONUS STRAIPSNIAI STOJANTIEMS SU FOX.LT

KAIP PARAŠYTI TOBULĄ MOTYVACINĮ: paruošė žinoma karjeros konsultantė, dirbanti savo srityje jau 12 metų ir padedanti mokiniams stojant į universitetus. Šiuo metu ji vadovauja savo karjeros konsultavimo įmonei Jungtinėje Karalystėje.

INSAIDERIO ĮŽVALGOS: paruošė vieno geriausių JK universitetų priėmimo komisijos direktorius. Šiame straipsnyje jis pateikė keletą geriausių patarimų besiruošiantiems rašyti motyvacinius laiškus.

Kaip galiu gauti šiuos straipsnius + motyvacinio laiško pavyzdį?

Kai į anketą įkelsi pažymių išrašą ir bent vieną rekomendaciją, gali prašyti stojimo administratorės atsiųsti tau šiuos labai naudingus straipsnius, kurie be abejonės padės parašyti tobulą motyvacinį laišką.

Taip pat turime puikų motyvacinio laiško pavyzdį, kurį taip pat galime atsiųsti tam, kad turėtum įsivaizdavimą kaip atrodo geras motyvacinis. Tik jokių būdu nekopijuok! Universitetai naudoja efektyvias plagiato aptikimo programas!

p.s. FOX.LT stojimo administratorė patikrins tavo laiško turinį ir pateiks savo pastabas. Visada gali kreiptis dėl patarimo 😉

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search