Danijos Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Sveiki draugai!
Aš esu Valdas, man 18 metų, esu pirmakursis ir šiuo metu studijuoju „Service management“ (programos puslapis) Lillebaelt akademijoje (akademijos puslapis), Vejles mieste. Studijos trunka du metus su galimybe jas pratęsti dar pusantrų metų. Vejle yra nedidelis miestas, tačiau viskas čia yra po ranka, o akademijoje vyrauja tarptautinė aplinka.

Kodėl pasirinkau studijas užsienyje? Mokydamasis mokykloje dalyvavau įvairiuose projektuose tokiuose kaip: Comenius, NordPlus, Euroscola, kurie man padėjo praplėsti savo akiratį ir patobulinti anglų kalbos žinias. Supratęs, jog dabar yra puikios galimybės studijuoti užsienyje, nutariau pamėginti. Ir žinot ką? Visai nesigailiu! Žinoma, dvyliktoje klasėje nė velnio nežinojau kuo noriu būti ir ką noriu studijuoti, tačiau laiko pasirinkimams buvo daug, ir manau jog pasielgiau teisingai, nes Danija yra puiki šalis tobulėjimui.
Studijuojant užsienyje puikiai galima pažinti save, savo silpnybes ir stipriąsias puses. Visus iškilusius sunkumus galima išspręsti pasikalbėjus su dėstytoju, nes jie – lyg draugai. Jie nežiūri iš aukštai, o stengiasi bendrauti nuoširdžiai ir draugiškai. Pats neseniai baigęs gimnaziją, žinau, kaip sunku abiturientams pasirinkti teisingą būsimo kelio kryptį, kaip svarbu nepasiklysti dvejonėse ir nepagrįstose baimėse.

Visus kelius susiradau tik bendraudamas ir bendradarbiaudamas ir savo sėkmės receptu, ir patirtimi mielai pasidalinčiau su kitais bendraamžiais iš Lietuvos, aplankydamas juos mokyklose, bendraudamas individualiai ar webinarų metu. Noriu, kad kuo daugiau lietuvių sužinotų apie Lillebaelt akademiją, bei jos studijų programas, apie gyvenimą Danijoje, apie studijas ir jų kokybę.

Na, o jei turi klausimų, reikia patarimo ar kitos pagalbos susisiek su manimi ir bandysiu padėti 🙂

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search