Nyderlandų Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Sveiki,
Aš esu Skaistė, Olandijoje, Saxion’o Universitete (universiteto puslapis), Deventer mieste, studijuoju tourism management programą (programos puslapis).

Šį universitetą pasirinkau dėl kelių priežasčių:

  • Saxion’as yra vienas didžiausių ir daugiausia filialų turintis universitetas Olandijoje
  • Baigus šia specialybę atsiveria daug galimybių planuojant ir renkantis ateitį ?
  • Universitetas turi daug partnerių, todėl studijuojant galima tobulėti, bendrauti bei įgyti patirties.
  • Didelis pasirinkimas vietų atlikti praktiką, dalyvauti mainų programose. ( nueik į http://www.oursaxionworld.com/ ) Pvz.: Vieną iš savo praktikų aš atlikau Balio saloje, Indonezijoje
  • Net būdama abituriente aš nebuvau 100% tikra kur ir kokią specialybę noriu studijuoti (manau kaip ir kai kurie iš jūsų turbūt), o ir Saxiono prorgama buvo pakankamai plati (orientuota į turizmą, tačiau įėjo papildomi dalykai,( pvz. kaip renginių organizavimas.))

Dabar galiu pasakyti – išvažiuoti buvo vienas geriausių sprendimų mano gyvenime. Pradžioje viskas buvo truputį keista ir sunku, ilgėjausi namų, šeimos, bet palaipsniui pripratau gyventi šioje šalyje – čia nuostabūs ir labai draugiski žmonės!. Universiteto dėstytojai stengiasi padėti visais įmanomais būdais, jei tik kreipiesi pagalbos į juos. Taip pat sužavėjo ir kiti studentai bei jų tautybių įvairumas. Susiradau nuostabių draugų ir iš kitų šalių.

Buvo ir nerimą keliančių dalykų – baimę kėlė kalba-olandiškai nemokėjau nė žodžio, anglų irgi nebuvo tobula – kalbėdavau, suprasdavau, skaitydavau bet gramatika tikrai nebuvo puiki…. na ne tiek daug jos ir nereikėjo… Visos paskaitos vyko anglų kalba, mieste, su bet kuo taip pat galima susikalbėti angliškai (nuo jaunų iki pagyvenusių žmonių visi supranta bei kalba ir anglų kalba).
Studijos labai įdomios. Čia pateikiamos ne tik teorinės žinios, bet yra daug ir praktinių užsiėmimų bei atsiskaitymų.
Universitetas ir jo filialai yra išsidėstę įvairiai. Vieni didesniuose miestuose, kiti mažuose miestukuose. Tačiau nesvarbu koks mažas ar didelis miestas yra – visada galima susirasti veiklos ir nuobodu niekad nebus.
Dirbdama išmokau kitaip vertinti pinigus ir planuoti biudžetą (jeigu noriai ir intensyviai ieškai darbo, jį susirasti nėra labai sunku).
Jeigu nori, galiu papasakoti individualiai apie savo miestą ir universitetą, padėsiu įstoti ir patarsiu dėl įsikūrimo.

Tikiuosi greitai pasimatysime Olandijoje!

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search