Jungtinė Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Sveiki būsimi studentai!

Mano vardas Neringa ir aš esu pasiruošusi jums padėti studijų klausimais susijusiais su Coventry Universitetu (universiteto puslapis), kuriame pati studijuoju. Šiuo metu esu antro kurso verslo ir marketingo studentė (programos puslapis). Prieš įstodama į šį universitetą, svarsčiau ir kitus variantus, ką tikriausiai šiuo metu darote ir jūs. Mano pirminis variantas buvo Danija, vėliau Didžioji Britanija, po to Australija ir galiausiai apsistojau ties antru variantu – Didžiąja Britanija.

Atvykusi į Coventry miestą buvau sužavėta universiteto aplinka, ne be reikalo jis yra nominuotas pačiu moderniausiu šioje šalyje. Visi fakultetai yra pačiame miesto centre, todėl ir būsto reikėtų ieškoti kuo arčiau centro.Tai didelis pliusas, kadangi visos parduotuvės, kavinės, klubai ir pats universitetas bus netoli namų.

Dėstytojai buvo antras dalykas, kuris mane itin sužavėjo. Į juos mes kreipiamės vardais, jie visada yra pasiruošę padėti, be to kiekvienas studentas turi savo asmeninį dėstytoją, kuris gali padėti įvairiais klausimais.
Universitete taip pat yra ,,Centre for Academic Writing‘‘ kuriame dirba žmonės, pasiruošę padėti su rašto darbais, kurių Universitete gauname nemažai, tačiau visada turime mėnesį juos tinkamai paruošti.

Didelė dalis universiteto studentų nėra anglai, todel tai puiki proga susirasti draugų iš viso pasaulio, dalis dėstytojų taip pat yra atvykę iš kitų valstybių. Tai didelis pliusas, kadangi visiems reikia laiko priprasti prie anglų kalbos ir niekas Jūsų neteis jei kartais supainiosite žodį ar net visai pasimesite, kadangi visiems pradžioje kyla keblumų.

Gyvenimas toli nuo artimųjų man padėjo užaugti kaip asmenybei, tapau savarankiška, susipažinau su labai daug skirtingų žmonių ir supratau,kad šiame Universitete galimybės yra daug platesnės, nei studijuojant Lietuvoje. Universitas siūlo daug išvykų į kitas valstybes (praeitais metais buvau Ispanijoje, šiais planuoju skristi į Kiniją bei Ameriką) ir padengia didelę dalį išlaidų. Taip pat yra galimybė išvykti studijuoti metams arba pusmečiui į kitų valstybių universitetus, kurie yra Australijoje, Amerikoje, Azijoje bei Europos šalyse.

Galiu nuoširdžiai pasakyti, kad nesigailiu pasirinkusi šį Universitetą. Jei ir tu susidomėjai Coventry Universitetu, būtinai man parašyk ir suteiksiu dar daugiau informacijos!:)

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search