Nyderlandų Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Sveiki,

Esu Martyna, dabar ketvirto kurso tarptautinio verslo (programos puslapis) studentė Avans taikomųjų mokslų universitete (universiteto puslapis), Olandijoje, tačiau dvyliktoje klasėje aš tebuvau viena iš daugelio, pasimetusių žmonių, nežinančių, ką veikti toliau. Nors mano pažymiai buvo geri, bet mokykloje man mokytis nepatiko ir vienu metu net buvau apsipręndusi niekur nestudijuoti.

Tačiau su draugais bevartydama studijų programas, susidomėjau taikomųjų mokslų universitetų programomis Olandijoje, kurios siūlė daug praktikos ir įdomesnių paskaitų, tad nuspręndžiau pabandyti ir išsiunčiau dokumentus į Avans universitetą, kurio programa mane sužavėjo savo siūlomomais mainų bei praktikos pusmečiais. Atsakymą kad esu priimta gavau po mėnesio, tad į egzaminus ėjau be baimės, kad nepateksiu į savo norimą vietą.

Nors rugpjūčio pabaigoje su liūdesiu palikau Lietuvą, jau po pirmo mėnesio puikiai suvokiau, kad esu ten kur turiu būti ir kad mokykloje mokytis nemėgau tik dėl to, kad nebuvau atradusi dalykų, kurie man būtų tokie įdomūs, kokios buvo mano paskaitos. Studijos mane sužavėjo visais aspektais. Daugelis dėstytojų yra ar buvo tarptautinių kompanijų darbuotojai, turintys realios verslo patirties, kuria dalijasi su studentais kaip su artimiausiais draugais.

Kiekvieną ketvirtį studentai daro naują projektą bendradarbiaudami su realia kompanija ir spręsdami jos problemas ar siūlydami idėjas plėtrai. Taip pat universitetas siūlo puikias mainų galimybes tiems, kurie mėgsta keliauti, nes užsienio universitetų sąrašas, su kuriais Avans turi sutartis yra didžiulis. Dar viena proga susipažinti su nauja kultūra ir įgyti darbo patirties yra praktikos, kurios sudaro net vienerius studijų metus. Prieš metus pusmetį leidau besipraktikuodama ir besimėgaudama Gaudžio architektūra Barselonoje, o šį pavasarį mainų metu išmokau plaukti banglente Portugalijoje tik dėl to, kad nepabijojau surizikuoti, pasielgti kitaip nei visi, ir pasirinkau studijas Olandijoje.

Tai padaryti gali ir tu, o jei reikia paskatinimo ar turi klausimų, drąsiai rašyk man!

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search