Jungtinė Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Sveiki 🙂

Mano vardas Laima. Studijuoju “Renewable Energy Systems” programą (programos puslapis) University of South Wales (universiteto puslapis).
Šis universitetas patenka į Top 15 didžiausių UK universitetų sąrašą ir yra antras didžiausias universitetas Vejlse.

Kadangi jau nuo 10-os klasės buvau apsisprendusi, kad noriu studijuoti atsinaujinančius išteklius, universiteto paieškos prasidėjo gan anksti. University of South Wales buvo vienas iš šešių UK universitetų kurie galėjo pasiūlyti man tinkamą studijų programą.

Atvykus čia susipažinau su daug įdomių studentų iš viso pasaulio. Universitetas organizuoja daug įvairių programų padedančių naujiems studentams. Pirmąja atvykimo savaitę būna International Welcome Week, kuriojeorganizuojama daug įvairių ekskursijų ir įvairiausios veiklos padedančios naujam studentui apsiprasti ir rasti atsakymus į visus iškilusius jam klausimus. Antroji savaitė po atvykimo būną Freshers Week – vakarėlių savaitė 🙂 Taip pat yra Student Mentor programa. Studentui būna paskiriamas „mentorius“ su kuriuo jis gali susirašyti net iki atvykstant į universitetą ir užduoti jam visus turimus klausimus. Jeigu sunkiai sekasi rašyti atsiskaitomuosius darbus, esse, sunkiai suprantama matematika, anglu kalba, šiuo atveju studentams yra teikiama pagalba bibliotekoje, specialiai organizuojamais kursais (nemokamais). Ir tai tik dalis programų.

Nesigailiu savo pasirinkimu. Miestelį supa graži gamta, kalnai, universiteto campus‘as yra išdėstytas ant kalno, nuostabūs bendrabučiai (gyvenau bendrabutyje pirmais metais), pačioje campus‘o teritorijoje yra valgykla, sporto centras, naktinis klubas, baras, daug kavinukių ir visą tai vienoje vietoje.

Mokslo metu studentams duodama atlikti nemažai praktinių ir laboratorinių darbų, organizuojamos ekskursijos, kurios yra susijusios su mokamuoju dalyku. Dėstytojai visada pasiruošę padėti.

Pasakoti apie savo universitetą galėčiau ilgai. Jeigu tave domina University of South Wales, parašyk man ir aš papasakosiu apie šį universitetą plačiau 🙂

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search