Danijos Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Sveiki, būsimi studentai!

Esu baigusi tarptautinės vadybos ir gamybos inžinerijos studijas Šiaurės Danijos universitete, Odensės mieste. Prieš išvažiuojant studijuoti į Daniją, kelias vasaras teko dirbti Horsense, todėl tikrai galiu supažindinti ir su šiuo miestu.
Puikiai suprantu, kaip baisu yra palikti savą kraštą, ypač tokiems žmonėms, kurie yra prisirišę prie šeimos ir draugų, kadangi esu viena jų.

Dėl šios priežasties baigus studijas grįžau į Lietuvą ir sėkmingai radau darbą, kas mažai tikėtina šiais laikais be patirties.
Mano bakalauro kelias buvo maišytas su lietuviškomis studijomis, nes kaip Lietuvą mylinti patriotė Erasmus pusmetį praleidau KTU universitete, todėl puikiai galiu neapsisprendusiems dėl studijų papasakoti apie mokslo skirtumus Lietuvoje ir Danijoje.
Tikiuosi, kad galėsiu jums padėti ne tik su stojimo procesu, bet ir integruotis į svetimą šalį. Dokumentų tvarkymas, darbo paieškos, SU pašalpos gavimas, būstas, juodos dienos be pinigų – sunkiausios dalys užsienyje, kurias man teko praeiti, todėl atvirai papasakosiu, ką dariau, ko nebedaryčiau ir kur ėjau kiekvienu atveju.

Nori pasiimti augintinį su savimi? Aš tą padariau! Pasidalinsiu ir šia patirtimi.Taip pat, supažindinsiu su tam tikromis draugiškomis lietuvių grupėmis, kurios padės tau pažinti miestą ir naktinį gyvenimą jame. Nemokamas alus baruose tam tikromis valandomis, arba nemokamas baras už 13 eurų skamba tikrai gerai! Sporto klubai, baseinai, parkai, studentų vakarėliai, Danijoje veiklos ras netik „tūsinti“ mėgstantys, bet ir sportišką laisvalaikį propaguojantys žmonės.

Jei susidomėjai ir nori gauti Lietuvoje ir visame pasaulyje vertinamą diplomą, laukiu išskiestomis rankomis!

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search