Danijos Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Sveiki,

Esu Julija, šiuo metu studijuoju Marketing Management (programos puslapis), Business Academy Aarhus (universiteto puslapis). Prieš tai du metus mokiausi Verslo informatiką Vilniaus universitete.Pabaigus mokyklą, ką studijuoti, ilgai nemąsčiau. Jau nuo mažens jaučiau aistrą reklamai ir žinojau, kad noriu savo ateitį sieti su marketingu.

Tačiau taip nutiko, kad studijų pasirinkimui didelę įtaką padarė tėvai ir įstojau į verslo informatiką. Pradėjus studijuoti susiradau darbą informacinių technologijų srityje, maniau, kad gal bent dirbant atrasiu save. Tiek užsidirbau, kad ne nepastebėjau, kaip mano visi darbai virto su marketingu susijusiomis užduotimis.

Po pusės metų įsidarbinau visame pasaulyje žinomo prekės ženklo “JohnDeere” atstovybėje Lietuvoje marketingo asistente. O čia ir prasidėjo… Marketingo planai, renginiai, strategijos, pasijaučiau, lyg žuvis vandenyje J. Nusprendžiau, kad vienaip ar kitaip turiu pabaigti marketingo mokslus. Tuomet ir užpildžiau paraišką stojimui į Daniją.
BusinessAcademyAarhus pasirinkau savo pirmu prioritetu, nes buvau daug girdėjus apie kokybiškas studijas, bei tarptautiniu mastu pripažįstamą diplomą. Sudalyvavau interviu ir tuomet prasidėjo laukimas.

Na štai aš ir čia. Liepos mėnesį jau pradėjau Danijoje. Čia gražu, švaru. Nustebau, jog visi danai kalba angliškai. Prasidėjo mokslai. Labai džiaugiuosi jog pasirinkau BusinessAcademyAarhus. Studijos čia tikrai labai įdomios ir įvairios, – mokomės viską daryti vien tik praktiniu būdu, iškart turime projektus su įvairiomis įmonėmis, dirbame pagrinde grupėse. Kiekvienas čia gali rasti savo erdvę. Labai smagu, nes čia yra studentų iš viso pasaulio (42 valstybių). BAAA yra jaukus ir šiltas, čia būdamas gali jaustis kaip antruose namuose.

Kol kas Danija ir studijos BAAA – geriausias man nutikęs dalykas.

Na, o jei turi klausimų, reikia patarimo ar kitos pagalbos susisiek su manimi ir bandysiu padėti 🙂

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search