Jungtinė Karalystė

Sveiki,

Esu Ignas, man 20 ir šiuo metu gyvenu Birmingham(UK) ir studijuoju antrame kurse Birmingemo Konservatorijoje (universiteto puslapis). Pasirinkau Music Technology studijas (programos puslapis) Birmingham City Univesitete (šiam universitetui priklauso konservatorija) kuris yra pačiame miesto centre, labai modernus ir gražus universitetas. Studijos Anglijoj trunka 3 metus, nebent kursas siūlo “sandwich year” kai tarp antro ir trečio kurso susirandi praktikos vieta vieneriem metam.

Atvažiavau čia nesitikėdamas daug, tačiau gyvenimas čia ir patirtis kuria įgaunu lankydamas šitą universitetą mano lūkesčius viršijo dvigubai. Esu labai patenkintas ir niekada nesigailėsiu savo sprendimo, kad nusprendžiau studijuoti užsienyje.

Pradedant nuo mokymosi aplinkos, draugų, dėstytojų, baigiant naujausiomis technologijomis universitete, sąlygos mano atžvilgiu yra žymiai geresnės palyginus su Lietuvos Universitetais. Birminghamas yra antras pagal dydį Anglijos miestas todėl tikrai turi ką pasiūlyti. Gražus, yra kur nueiti ir ką veikti, pilnas bendraamžių, nes mieste yra net 4 dideli universitetai.

Atvažiavau vienas į svetimą šalį, svetimą miestą, todėl pripažįstu pradžia nebuvo lengva, tačiau greitai prisitaikai, o tada ir prasideda visas smagumas. Aplinka Anglijoj apskritai yra labai multikultūriška, todėl sutinki labai daug skirtingų žmonių iš skirtingų pasaulio kraštų, todėl greitai susirandi tokių pačių žmonių, kurie lygiai taip pat atvažiavo į svetimą šalį siekt svajonės.

Pagrindinė priežastis dėl ko norėjau stoti Anglija buvo būtent kursas ir programa kurią dabar studijuoju. Visų pirma, Anglija pasaulyje yra antra didžiausia muzikos rinka, antra geresnių sąlygų, kurias dabar suteikia universitetas studentam aš ir neįsivaizduoju. Kaip jau minėjau naujausios technologijos, dėstytojai, kurie laikui einant tampa labiau draugais, patarėjais.

Bet kokiu atveju aš čia tam ir esu, kad nusprendusiem stoti į šitą universitetą aš galėčiau papasakot, parodyt, padėti atsakyti į visus klausimus. Greičiausiai visi turi labai daug abejonių ir yra neapsisprendę stoti ar ne. Visada labai lauksiu jūsų visų žinučiu, padėsiu su malonumu, papasakosiu nuoširdžiai ir iš savos patirties, juk studentas esu čia ir dabar.

Kaip jau ir minėjau, aš niekada nesigailėsiu savo sprendimo studijuoti Birmingham City University. Todėl labai linkiu ir tau patirti tai ką suteikia gyvenimas užsienyje! Lauksiu jūsų klausimų!

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search