Jungtinė Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Hello everyone!

Mano vardas Gytis ,
aš studijuoju Jungtinėje Karalystėje,University of Worcester (universiteto puslapis) sporto verslo vadybos (programos puslapis) studijas, esu antrakursis. Atrodo dar visai neseniai buvau neapsisprendėlis moksleivis, kuris nežino kur studijuoti.

Kokia profesija mokinsiuosiu jau žinojau, visada domėjausiu sportu, juo užsiiminėdavau, sporto vadybos studijos atrodo tai ko man reikia. Pradėjąs ieškoti universitetų kuriuose tai galėčiau mokintis, radau daug pasirinkimų, tiek Lietuvoje, tiek Anglijoje,Olandijoje,Danijoje.Po ilgų dvejonių nusprenžiau jog išvyksiu studijuoti į Angliją dėl kelių esminių priežaščių. Visų pirma mane žavėjo galimybė gyventi kitur, pamatyti kitą kultūra, sutikti žmonių iš visų pasaulio valstybių. Antra, atsiliepimai apie studijų kokybe, sporto vadybos aukštas lygis šalyje ir trečia – būti nepriklausomu. Dėl savo pasirinkimo visiškai nesigailiu ir mėgaujuosiu studentišku gyvenimu.

Pirmieji studijų metai buvo pilni nuotykių ir iššūkių, mėgavausiu gyvenimu mielame Vusteryje. Nuo atvykimo dienos jau spėjau nuveikti daug: įsidarbinau universitete, sukuriau Lietuvių bendruomenę, sėkmingai mokinuosiu, sportuoju.Taigi turiu nemažai patirties studijų klausimais, darbo paieškose, biutyje ir t.t. Esu pasiruošęs visa savo patirtimi ir patarimais pasidalinti su jumis.
Nebijok, užpildyk anketa ir aš su tavim susisieksiu 🙂

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search