Jungtinė Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Sveiki,

Mano vardas Erik. Būdamas 17-os kartu su tėvais nusprendėme, jog man geriau būtu mokytis užsienyje – galimybių ten daug daugiau (tik reikia žinoti kaip jomis teisingai pasinaudoti). Taigi pirmus metus praleidau ESOL language course, po to teko gerokai paplušėti, kad mane priimtu į Btec Business and Finance Level 3 kursą, kuris truko 2 metus. Tai nuo 17-os metu pradėjau studijuoti Londono koledže.

mano studijos koledže

Per trejus metus praleistus Londono koledže, atradau daug skirtumu tarp Lietuvos ir užsienio studijų. Koledže turėjau labai daug praktikos ir įvairių užduočių, kurios tikrai pravers ateityje. Taip pat iš arti susipažinau su anglu gyvenimo būdu ir interesais. Buvo tikrai įdomu pažinti nauja kultūrą ir žmones. Mano studijos užimdavo tik 3-4 dienas per savaitę, taigi laisvalaikiu galėjau užsidirbti (kas tikrai labai pravertė). Taip pat dirbdamas igyjau bendravimo ir klientų aptarnavimo įgūdžių.

Kaip ir dauguma aš labai ilgai svarsčiau į koki universitetą man butu geriau įstoti ir kokia programą išsirinkti. Nors tuo metu aš jau gyvenau Anglijoje virš dviejų metų, vis vien nebuvau tikras kur stoti. Taigi buvo gana sunku priimti teisinga sprendimą. Dėstytojai taip pat bandė padėti, bet kažko tikslaus patarti negalėjo. Taigi naršiau internete, ieškojau oficialios informacijos apie universitetų reitingus, studentų pasitenkinimo rodiklius studijomis , įsidarbinimo rodiklius, apmokymo valandų procentą, vidutinę algą po bakalauro įgijimo ir daug kito. Beieškodamas atradau FOX.LT universitetų pasirinkimo metodiką. Kartu su specialistu atlikęs analizę, aš supratau, kad mano studijų programą geriausiai parengia University of Southampton. Šį universitetą  ir nusprendžiau pasirinkti.

Tikrai galiu pasakyti, kad  studentų į užsienį stojimo programa FOX.LT yra itin patikima ir teikia studentams objektyvius patarimus, tikslią statistiką ir informaciją tiek apie programas tiek apie universitetus. Jeigu norite sužinoti daugiau apie šią sistemą bei apie mano universitetą – susisiekite su manimi ir galėsim pabendrauti.

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search