Danijos Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Sveiki,

Esu Agnė, prieš maždaug pusę metų baigiau UCN universiteto Aalborge Top-up studijas (universiteto puslapis).Per visus metus, praleistus užsienyje supratau, jog studijavimas svetur suteikia ne tik galimybę įgyti žinių ar tobulintis užsienio kalbose. Studijavimas suteikia labai daug šansų praplėsti savo akiratį, tobulėti tarpkultūrinėje aplinkoje.

Esu kilusi iš Klaipėdos, bet jau nuo mažumės svajojau, jog studijuosiu Vilniuje. Mano svajonės išsipildė, baigiau vieną iš aukštųjų kolegijų, tačiau tuo metu supratau, jog Lietuvos man nebeužtenka. Studijų Lietuvoje metu su Erasmus programa išvykau į Šveicariją, taip pat dalyvaudama keliuose projektuose teko aplankyti Portugaliją.

Nuo tada mano naujais draugais tapdavo vis daugiau užsieniečių, kurie skatindavo mane aplankyti įvairias šalis ir neužsisėdėti vienoje vietoje. Tad kreipdamasi į Fox.lt nusprendžiau savo studijas pratęsti Danijoje. Išvykdama į Daniją visiškai neįsivaizdavau ko tikėtis. Bevažiuojant pirmąja 24 valandų kelione autobusiuku galvoje sukosi begalybė minčių ir baimių, bet tuo pačiu jaučiau norą ir azartą patirti kažką naujo.

Kadangi jau trejus metus gyvenu Danijoje, galiu teigti, jog nepasigailėjau šio savo sprendimo. Studijos Danijoje dažniausiai vyksta mažose klasėse (15-30 žmonių), tad dėstytojai visuomet skiria laiko individualioms konsultacijoms, o ir įvairius atsiskaitymus jie skatina daryti grupelėse. Pats bendravimas tarp dėstytojo ir studento yra tikrai šiltas ir malonus. Su pora dėstytoju retkarčiais eidavau kartu per pertrauką kavos atsigerti J. Studijos Danijoje buvo tikrai įdomios. Per mokslo metus buvo ne tik paskaitų, atsiskaitymų, bet ir įvairių konferencijų, Study trip’ų į Olandiją ir Ameriką, praktikos dirbant Daniškoje firmoje.
Manau, kad Danija suteikia jaunimui daug galimybių pažinti save, savo troškimus ir išbandyti savo galimybes, judėti į priekį!

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search