Nori sužinoti apie studijas užsienyje iš pirmų lūpų?
Gali pasirinkti studentą, kuris nemokamai padės Tau viso stojimo proceso ir įsikūrimo metu!

FOX.LT mentoriai – tai studentai, kurie jau studijuoja užsienio universitete ir žino, koks yra stojimo procesas, kaip vyksta paskaitos ir atsiskaitymai, bei turi atsakymus į klausimus, kurių Tu ieškai.

Konsultacija su žmogumi „viduje“ – patikimiausias būdas geriau pažinti Tave dominantį universitetą, studijų programas bei įsitikinti, ar ten nori studijuoti.

Sužinok visas paslaptis ir gudrybes, pasimokyk iš studentų klaidų patirties, pasitark su tais, kurie jau praėjo stojimo procesą ir turi, ką patarti.

Turi klausimų apie miestą, kainas, transportą, apgyvendinimą, draudimą, darbą, išvykimą ir tūkstančius kitų dalykų? Žinome, kad turi 🙂 Ir žinome, kas tau gali padėti surinkti pilną vaizdą 😉

Bendrauk su mentoriais – jie tikrieji studijų užsienyje ekspertai! (juk niekas nežino apie studijas užsienyje geriau negu patys studentai!)

Nori sužinoti apie studijas užsienyje iš pirmų lūpų?.

1. Spausk ant studento nuotraukos ir susipažink!
2. Užduok studentui klausimą ir pradėk susirašinėti arba gali užsiregistruoti į virtualų susitikimą
3. Pasirink – vienas studentas taps Tavo asmeniniu mentoriumi ir lydės viso stojimo ir įsikūrimo proceso metu (beje tau tai nieko nekainuos 😉

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Viso proceso metu Jus konsultuoja ir dokumentus tvarko specialistė Simona Banevičienė.

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search