Nori sužinoti apie studijas užsienyje iš pirmų lūpų?
Gali pasirinkti studentą, kuris nemokamai padės Tau viso stojimo proceso ir įsikūrimo metu!

FOX.LT mentoriai – tai studentai, kurie jau studijuoja užsienio universitete ir žino, koks yra stojimo procesas, kaip vyksta paskaitos ir atsiskaitymai, bei turi atsakymus į klausimus, kurių Tu ieškai.

Konsultacija su žmogumi „viduje“ – patikimiausias būdas geriau pažinti Tave dominantį universitetą, studijų programas bei įsitikinti, ar ten nori studijuoti.

Sužinok visas paslaptis ir gudrybes, pasimokyk iš studentų klaidų patirties, pasitark su tais, kurie jau praėjo stojimo procesą ir turi, ką patarti.

Turi klausimų apie miestą, kainas, transportą, apgyvendinimą, draudimą, darbą, išvykimą ir tūkstančius kitų dalykų? Žinome, kad turi 🙂 Ir žinome, kas tau gali padėti surinkti pilną vaizdą 😉

Bendrauk su mentoriais – jie tikrieji studijų užsienyje ekspertai! (juk niekas nežino apie studijas užsienyje geriau negu patys studentai!)

Nori sužinoti apie studijas užsienyje iš pirmų lūpų?.

1. Spausk ant studento nuotraukos ir susipažink!
2. Užduok studentui klausimą ir pradėk susirašinėti arba gali užsiregistruoti į virtualų susitikimą
3. Pasirink – vienas studentas taps Tavo asmeniniu mentoriumi ir lydės viso stojimo ir įsikūrimo proceso metu (beje tau tai nieko nekainuos 😉

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska

Viso proceso metu Jus konsultuoja ir dokumentus tvarko specialistė Simona Banevičienė.

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

El.pašto adresas

Turi klausimų? Rašyk kaip tau patogu

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search