Jungtinė Karalystė

Galiu papasakoti apie universitetą, patarsiu dėl stojimo ir įsikūrimo 🙂

Sveiki 🙂 2013m pradėjau studijuoti Biomediciną (programos puslapis) Greenwich universitete, Medway campus (universiteto puslapis). O šiuo metu mokausi Doktorantūrą Medway School of Pharmacy (Kent bei Greenwich universitetų bendras departamentas).

Nuo aštuntos klasės žinojau, jog noriu mokytis Anglijoje kažką susijusio su biologija, nes jau tada supratau jog Anglijoj yra daug daugiau galimybių tobulėti mokslo srityje. Ir nepaisant tėvų bei mokytojų bandymo perkalbėti, aš nusprendžiau išvykti 🙂

Universitetų Anglijoj yra labai daug, bet svarbu žinoti ko nori, kokio darbo sieki ateityje, kokių žmonių apsuptyje norėtum gyventi bent jau ateinančius trejus metus ir dar daugybė kitų detalių, kurios TAU yra svarbios. Atsižvelgus į visus rodiklius nusprendžiau jog Greenwich yra mano vieta – modernios laboratorijos, rami aplinka (Medway campus yra apie 1h traukinio kelionė nuo centrinio Londono), daugybė tarptautinių studentų bei itin geri atsiliepimai iš jau baigusių studentų.

Savo pasirinkimu dar nei karto nesigailėjau. Studentai Greenwich Universitete yra skatinami įgyti kuo daugiau patirties ne tik mokantis ar atliekant laboratorinius eksperimentus, bet savanoriaujant vietiniuose renginiuose, dirbant studentų bendrijoj, atstovaujant Universitetui renginiuose ne tik Anglijoje, bet ir svetur. Tai ne tik padeda išmokti geriau bendrauti su žmonėmis ar įgyti dar daugiau atsakomybės jausmo, bet dar ir padeda išsilaikyti pačiam ir turėti galimybę gyventi savarankiškai be kitų piniginės paramos.

Aš norėjau įgyti kaip įmanoma daugiau naudos iš savo studijų, tad nuo pirmų metau stengiausi ne tik gerai mokytis, bet ir dirbau keliuose univesiteto darbuose, savanoriavau renginiuose bei vietinėje ligoninėje. Mano noras įgyti kuo daugiau žinių neliko nepastebėtas, tad antrame kurse gavau pasiūlymą vykti į Egiptą atlikti praktiką keliose laboratorijose. Patirtis buvo išties ispūdinga ir labai naudinga renkantis tolimesnę karjerą – Doktorantūrą.

Pats atvykimas į Universitetą gali atrodyti baisus, nes nežinai kas tavęs laukia, kokius žmones sutiksi, ko iš tavęs tikėsis dėstytojai. Bet iš savo patirties galiu pasakyti – bijoti nėra ko. Visiems studentams tai yra naujas gyvenimo etapas, visi būna išsigandę, bet visi yra draugiški ir pasirengę padėti. Dėstytojai supranta, kad didžioji dalis studentų paskaitose yra ne iš Anglijos, bet atvykę iš kraštų, kur kalba, švietimo sistema bei kultūra yra kitokia, tad jie visad stengiasi kaip įmanoma geriau padėti priprasti prie naujos sistemos ir jie rūpinasi ne tik studentų pažymiais, bet jų ateitimi bei gerove.

Tikiuos napabodo skaityti 🙂 Na, o jei turi klausimų, reikia patarimo ar kitos pagalbos susisiek su manimi ir bandysiu padėti 🙂

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search