Motyvacinio laiško paruošimas

Motyvacinio laiško paruošimo tvarka:

 1. Mes jums atsiųsime motyvacinio struktūra su klausimais. Jūsų atsakymai į juos bus motyvacinio laiško pagrindas.
 2. Pateiksime instrukcijas ir rekomendacijas, kaip atsakyti į šiuos klausimus.
 3. Atsiųsime laiškų pavyzdžius bei ekspertų patarimus.
 4. Jūs atsakysite į klausimus ir paruošite juodraštinį motyvacinio laiško variantą.
 5. Mes atidžiai patikrinsime ir atsiųsime rekomendacijas dėl struktūros ir turinio (gramatikos netikriname).
 6. Vadovaujantis mūsų patarimais patobulinsite laišką ir vėl įkelsite į sistemą.
 7. Mes patikrinsime ir patvirtinsime, kad viskas gerai. Arba vėl atsiųsime rekomendacijas ką patobulinti (kartu tobulinsime laišką tiek kartų kiek reikės)

Kuo būtent man gali padėti motyvacinio redagavimas su jūsų pagalba?

Specialistų pagalba nukreipta pirmiausiai į tai, kad:

 • Sustiprinti jūsų privalumų demonstravimą;
 • Tobulinti vientisumą ir struktūrą;
 • Sustiprinti įtikinamumą ir argumentaciją;
 • Darbą patobulinti iki lygio, atitinkančio aukštosios mokyklos reikalavimus.

Kuo skiriasi motyvacinis laiškąs į populiariausią aukštąją mokyklą nuo laiško į žemesnio reitingo aukštąsias mokyklas?

Kuo aukštesnė universiteto, į kurį jūs norite patekti, reitingo pozicija, tuo labiau asmeniškesnis, apgalvota ir įtikinamas turi būti jūsų laiškas.

Kodėl aš negaliu tiesiog atsisiųsti motyvacinio laiško iš interneto, kur yra tiek pavyzdžių?

Motyvacinio laiško negalima atsisiųsti iš interneto, nes universitetų priėmimo komisijos kruopščiai tikrina esė autentiškumą.

Kiek laiko užima darbas prie motyvacinio laiško?

Mūsų komandos darbas prie laiško (patikrinimas ir rekomendacijų surašymas) užima iki 3 darbo dienų. Visumoje rekomenduojame skirti iki 14 dienų visam motyvacinio laiško parengimo procesui.

Paslaugos
 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search