Individualus programų ir universitetų parinkimas

Dažnai studentams ir jų tėvams sunku susivokti užsienio aukštųjų mokyklų siūlomoje programų įvairovėje. Mūsų nemokama paslauga “Individualus programos parinkimas” padės jums nustatyti užsienio aukštųjų mokyklų programas:

 • kurios geriausiai atitinka jūsų reikalavimus;
 • į kurias jūs turite didžiausią tikimybę įstoti.

Esant vienodo lygio aukštosioms mokykloms mes visada rekomenduojame stoti į aukštesnį reitingą turinčias aukštąsias mokyklas – tai atsispindės programos parinkimo rezultatuose.

Programų parinkimo tvarka

 1. Mes pasiūlysime jums sąrašą kriterijų, pagal kurios jūs apibrėšite savo reikalavimus programai ir aukštajai mokyklai;
 2. Jūs pranešite mums apie jūsų galimybes: vertinimų lygį vidurinėje mokykloje/pirmojoje aukštojoje mokykloje, anglų kalbos žinių lygį, darbo patirtį (jeigu yra), finansinius apribojimus;
 3. Mes patikrinsime maksimalų galimą aukštųjų mokyklų skaičių, kurių stojamieji reikalavimai atitinka jūsų duomenis ir pateiksime jums pagal suderintus kriterijus parinktas aukštąsias mokyklas lentelės pavidalu;
 4. Jums bus suteikta 30 minučių konsultacija su mūsų specialistu, kuris atsakys į jūsų klausimus pagal paruoštą programų sąrašą ir padės jums objektyviai apsispręsti dėl programos ir aukštosios mokyklos pasirinkimo.

Ar jūs parenkate programas vienoje šalyje ar galima ieškoti aukštųjų mokyklų skirtingose šalyse?

Džiaugsimės galėdami padėti jums surasti tinkamiausias programas įvairiose šalyse. Šią paslaugą esame pasiruošę pateikti jums skirtingų rinkinių pagalba (rinkinių kiekis priklauso nuo šalių, kuriose ieškosime programos, kiekio).

Ar galima pasirinkti du studijų dalykus?

Galima! Tuomet jums būtina atsižvelgti į tai, kad dalykai turi būti iš vienos arba gretutinių žinių sričių, pavyzdžiui, menedžmentas ir marketingas. Programos iš skirtingų žinių sričių, pavyzdžiui, statybos ir medicinos, bus parinktos atskirai.

Kiek laiko užima programų parinkimas?

Gavus atsakymus į mūsų klausimus dėl galimų atrankos kriterijų ir jūsų pažangumo, mūsų komandos darbas parenkant programas užima iki 5 darbo dienų.

Paslaugos
 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search