Individuali konsultacija

Džiaugsimės galėdami suteikti jums profesionalią konsultaciją messenger arba asmeninio 60 minučių trukmės online susitikimo metu (skype, google hangouts). Patyręs FOX.LT specialistas išsamiai supažindins jus su visais stojimo etapais, padės susivokti pačiais sudėtingiausiais klausimais, atsirandančiais stojimo į užsienio aukštąsias mokyklas metu.

Konsultacijų turinys:

 1. Padedame susivokti stojimo į užsienio aukštąsias mokyklas ir mokymosi užsienyje klausimais;
 2. Išaiškiname stojimo paketą sudarančių dokumentų sąrašą;
 3. Atliekame išankstinį galimybių įstoti į pasirinktą universitetą įvertinimą;
 4. Padedame pasirinkti šalį studijoms;
 5. Padedame nustatyti parametrus ir kriterijus universiteto pasirinkimui;
 6. Оrientuojame kandidatą, atsižvelgiant į stojimo terminus.

Ar galima pailginti konsultacijos trukmę?
Individualios konsultacijos trukmė – 60 minučių. Tačiu tiksliai laiko neskaičiuojame. Konsultuojame “tiek kiek reikia” tam, kad užtikrintume geriausią rezultatą. Po individualios konsultacijos lydėsime viso stojimo proceso metu – galite rašyti, skambinti arba vėl organizuoti susitikimą.

Ar galiu gauti konsultaciją išeiginėmis dienomis arba vėlai vakare?
Dėl konkretaus konsultacijos laiko ir būdo reikėtų tartis tiesiogiai su specialistu.

Paslaugos
 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search