Dokumentų ir paraiškos patikrinimas


Užpildėte UCAS (Optagelse, Studielink) paraišką ir esate pasiruošę išsiųsti ją nagrinėjimui? Patariame dar kartą viską kruopščiai patikrinti. FOX.LT specialistai padės jums išsklaidyti paskutines abejones dėl jūsų parengtų dokumentų kokybės. Pateiksime išsamią ataskaitą, kuriose pozicijose būtinas koregavimas.

Paraiškos ir dokumentų patikrinimo tvarka:

 1. Savarankiškai pildote online paraišką nacionalinėje stojimo sistemoje;
 2. Užpildote visus laukus, kuriuos galite užpildyti;
 3. Prie paraiškos pridedate visus reikalingus dokumentus (pažymių išrašą, rekomendacijas, motyvacinį ir t.t.)
 4. Suteikiate specialistui prisijungimus prie stojimo sistemos;
 5. Specialistas tikrina jūsų paraišką ir dokumentus. Specialistas surašo visas pastabas ką reikėtų pakoreguoti paraiškoje bei kruopščiai patikrina dokumentus
 6. Specialistas atsiunčią detalią ataskaitą.

Kiek laiko užima dokumentų patikrinimas?
Dokumentų patikrinimas užima iki 5-ių darbo dienų. Esant poreikiui galime patikrinti dokumentus per 1-2 darbo dienas.

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

El.pašto adresas

Turi klausimų? Rašyk kaip tau patogu

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search