Meno vadyba / Design, fashion management

Meno vadybos studijų programos tikslas yra parengti aukščiausios kvalifikacijos meno (kino, teatro, muzikos) vadybininkus.

Daugiau apie meno vadybą

Meno vadybos studijų programos tikslas yra parengti aukščiausios kvalifikacijos meno (kino, teatro, muzikos) vadybininkus, gebančius vykdyti veiklą, susijusią su reikšmingų meninio gyvenimo reiškinių kūrimu (filmai, spektakliai, festivaliai ir kt.), administruojančius ir koordinuojančius nacionalinės ir tarptautinės reikšmės meno renginius ir iniciatyvas, gebančius sėkmingai valdyti viešojo ir privataus sektoriaus įmones, vykdyti veiklą kino, teatro ir muzikos srityse bei analizuoti ekonominius, politinius ir estetinius veiksnius, turinčius įtakos menui ir kultūrai.

Bakalauro studijų programos pagrindą sudaro praktinių meninių įgūdžių lavinimas, kino, teatro ir muzikos vadybos įgūdžių kaupimas. Integruotai dėstomi vadybos teorijos ir praktikos dalykai skatina skirtingai analizuoti ir vertinti meno reiškinius ir procesus, kritiškai mąstyti ir dirbti savarankiškai bei kolektyviai. Bendrųjų universitetinių dalykų studijomis ugdoma erudicija, komunikaciniai, vadybiniai, strateginiai ir kiti gebėjimai.

Kur geriausiai studijuoti meno vadybą?

Tam, kad atsakyti į šį klausimą reikėtų skirti nemažai laiko analizei:

  1. Reikia atrinkti universitetus ir įvertinti kiekvienos programos karjeros rodiklius – kokie universitetai šią programą paruošia geriausiai?
  2. Išanalizuoti universitetų reitingus – jeigu renkiesi akademinį universitetą tai svarbu. Jei domina taikomasis ar modernus universitetas, tuomet reitingai nėra tokie svarbūs.
  3. Nuspręsti koks universiteto tipas tau tiks labiausiai – akademinis, taikomasis ar modernus?
  4. Įvertinti kiekvieno universiteto stojimo reikalavimus – kur turi šansų įstoti?
  5. Palyginti studijų programų aprašymus – kokius dalykus siūlo kiekvieno universiteto programa? Kur studijuoti patiks labiausiai?

Atlikus analizę, reikėtų atrasti balansą tarp norų ir galimybių. Reikėtų pagalvoti, į kurį maksimaliai geriausią universitetą turi šansų įstoti su savo turimais pažymiais ir anglų k. žiniomis. Taip pat pagalvoti, ar universitetas, kuris traukia labiausiai turi geriausius rodiklius ir ar sugebėsi ten įstoti.

Mūsų nemokama paslauga “Individualus programos parinkimas” padės nustatyti užsienio aukštųjų mokyklų programas:

  • kurios geriausiai atitinka tavo reikalavimus;
  • į kurias turi didžiausią tikimybę įstoti;
  • kartu aptarsime įvairias galimybes ir padėsime atrasti geriausią variantą.
Menai
Biomedicinos mokslai
Socialiniai mokslai
Fiziniai mokslai

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search