Susipažink su Inga,

stojimo proceso koordinatore!

Sertifikuota stojimo administratorė. Profesionaliai koordinuoju stojimą per UCAS, bei kitas nacionalines stojimo sistemas (Studielink, Optagelse).

Motyvacinio rašymo projekto koordinatorė-iniciatorė. Šioje srityje turiu daugybe literatūros ir žinių. Todėl savo klausimus susijusius su šia tema gali drąsiai patikėti man 🙂

Aplankiau ne vieną užsienio universitetą, esu įsigilinusi į karjeros tendencijas, naujas atsirandančias profesijas užsienio universitetuose. Galiu tave supažindinti su šalies mokymo stiliumi, bei padėti pasirinkti ne tik šalį pagal tavo specialybę ir asmenybę, bet ir universitetą.

0
Vidutiniškas atrašytų laiškų skaičius per dieną
12
Su mano pagalba įstojusių kandidatų skaičius
1
Aplankyti universitetai (tikslas aplankyti visus 🙂
1 val.
Į laiškus darbo dienomis atrašau per

Konsultuoti atvykstu į Kauno viešąją biblioteką (Radastų g. 2), tačiau galiu konsultaciją organizuoti ir jūsų mokykloje. Taip pat galime bendrauti el.paštu inga@fox.lt, fb messenger ar telefonu 860512935.

Konsultantų tikslas – suderinti kiekvieno kandidato norus su galimybėmis ir parinkti kokybiškiausią variantą. Atsižvelgdami į moksleivio lūkesčius, universitetų stojimo reikalavimus bei karjeros ir kokybės rodiklius, padedame pasirinkti geriausią variantą. Norime, kad kiekvienas, išvykęs studijuoti, būtų patenkintas savo studijomis.

Padėsiu
• Įvertinti galimybes (pažymiai, anglų k. lygis)
• Palyginti stojimo reikalavimus
• Pasirinkti šalį (finansavimas ir kiti svarbūs aspektai)
• Pasirinkti studijų programą (įvertinsiu karjeros ir kokybės rodiklius, surasiu tinkamas programas)
• Įvertinti universitetų reitingus ir atsiliepimus
• Patarsiu, kur surasti informaciją dėl apgyvendinimo
• Padėsiu užpildyti stojimo anketą ir papasakosiu visą procesą (patarsiu dėl motyvacinio laiško)
• Galiu patikrinti, ar tinkamai užpildyta UCAS anketa

Profesionaliai administruoju valstybines stojimo sistemas

Apie mane

Pabaigusi mokyklą, ilgai bandžiau apsispręsti ką noriu studijuoti, nes buvau viena iš tų mokinių kurioms vidutiniškai sekėsi viskas, tačiau tuo pačiu nebuvo vienos srities kurioje būčiau išskirtinai talentinga. Taigi, nuspręsti iš ties užtruko ilgai, galiausiai stojau į Angliją, gavau teigiamą atsakymą, tačiau vis dar reikėjo atsiūsti IELTS egzamino rezultatus, ir ėmiau dvejoti dėl finansų. Tuo metu nežinojau kur kreiptis, ir bandžiau dvejones išspręsti viena: ar verta laikyti IELTS? Juk jis toks brangus, gal neišlaikysiu? Ar užteks pinigų išgyventi, tėvai negali manęs paremti. Galiausiai dvejonės mane sustabdė nuo studijų užsienyje, pasiteisinau sau: išvyksiu vėliau kai bus magistras. Dabar jau galiu pasakyti, kad jeigu turi noro studijuoti užsienyje ir save išbandyti, neverta atidėlioti, nes ateityje atsiranda daugiau priežasčių neišvykti: butas, darbo perpektyvos, vaikinas/mergina, vaikai… Dabar yra pats tinkamiausias metas!

Džiaugiuosi galimybe dirbti FOX.LT komandoje, ir teikti kokybišką pagalbą siekiantiems svajonės moksleiviams.  Tai veikla, kuria tikiu 100 %.

Reikia pagalbos? Išspręsim kartu 🙂

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search