Studijos užsienyje
ugdo asmenines savybes

Gebėjimas tobulėti

Kadangi studijos orientuotos į praktiką, ne mokysiesi mintinai informaciją iš knygų, o sužinosi daugybę informacijos šaltinių. Gebėsi greitai rasti reikiamą informaciją, ją apdoroti ir pritaikyti. Nesvarbu, kokią studijų kryptį pasirinksi, nes kiekvieno dalyko pagrindas yra informacija, o dabartiniame pasaulyje ji – vertingiausias objektas leidžiantis tobulėti “non-stop”.

Lankstumas

Bendravimas su kitų kultūrų atstovais leidžia į tas pačias problemas pažvelgti skirtingai. Kartu su kitataučiais atlikdamas užduotis, sužinosi, kad kitų kultūrų atstovai savaip suvokia problemas ir savaip jas sprendžia. Gebėsi į problemas pažvelgti iš įvairių pozicijų.

Storesnė oda

Tapęs nepriklausoma asmenybe mažiau dėmesio kreipsi į kliūtis, įgysi daugiau psichinio tvirtumo ir atsparumo, į gyvenimo problemas žiūrėsi kitaip.

Platesnis mąstymas

Studijos užsienyje – unikali galimybė geriau suprasti tave supantį pasaulį. pamatyti pasaulį savo akimis, tokį, koks jis iš tiesų yra, o ne per mitų, stereotipų ir žiniasklaidos prizmę.

Gausi informacijos iš pirminių šaltinių apie pasaulyje vykstančius ekonominius, socialinius, mokslinius procesus ir, svarbiausia, sugebėsi ja naudotis. Žinosi, kaip ieškoti darbo neapsiribojant šalimi, kurioje trys milijonai gyventojų ir už kurią pasaulis yra 200 kartų didesnis – Tau atsivers daug platesnis galimybių horizontas. Platesnis mąstymas – tai gebėjimas į dalykus žvelgti iš aukščiau, tai galimybė įgyti platesnes pažiūras. Taip galėsi rasti darbą bet kuriame pasaulio taške ir mokėsi pritapti. Po ilgų kelionių sugrįžęs į Lietuvą galėsi įgytą patirtį pritaikyti šalies labui, o daugybė užmegztų ryšių ne tik leis keliauti į svečius, bet ir gauti reikiamos informacijos bei keistis naudinga patirtimi.

Komunikabilumas

Tau reikės bendrauti su įvairiausių kultūrų atstovais, spręsti gyvenimiškas problemas ir atlikti universiteto užduotis. Tokiomis aplinkybėmis reikia labai daug bendrauti, būti lanksčiam, ieškoti būdų, kaip išreikšti savo mintis, kad Tave suprastų. Dažnai reikia apginti savo nuomonę, ir to mokaisi iš kitų kultūrų atstovų.

Studijos užsienyje yra unikali komunikabilumo lavinimo mokykla, niekur kitur to neišmoksi taip gerai ir per tokį trumpą laiką. Komunikabilumas dažniausiai tampa karjerą lemiančiu veiksniu.

Pasitikėjimas savimi

Nuo šios savybės priklauso mūsų sėkmė. tai mūsų teigiamo mąstymo išraiška. jei tikime savo jėgomis, tai rodo pakili mūsų nuotaika, eisena, netgi akys.

Studijos užsienyje – tai puiki pasitikėjimo savimi mokykla. Tau reikia prisiimti atsakomybę ir spręsti kylančias problemas. Kiekviena įveikta problema prideda balų į pasitikėjimo savimi taupyklę. Supratimas, jog gali rasti bendrą kalbą su bet kuriuo žmogumi, jog gali rasti išeitį iš bet kokios padėties, išlaisvina Tave, augi kaip asmenybė.

Emocinis intelektas

Jau seniai vyrauja įsitikinimas, kad „tikrieji” gebėjimai lemia mūsų gyvenimo sėkmingumą tik ~20 %, t. y. mūsų intelekto koeficientas (angl. IQ) lemia tik 20 %. Ironiška? Juk iš tiesų tik nuo jo priklauso, kaip greitai mes galime atlikti užduotį, parengti ataskaitą, sumodeliuoti gyvenimišką situaciją kompiuteryje ir pan. Visi sutiks, kad aukštesnio IQ programuotojas geba programuoti greičiau ir kokybiškiau. Tačiau jis nebūtinai yra laimingiausias ir uždirbantis daugiausia.

Likę 80 % tenka vadinamajam emociniam intelektui (angl. EQ). Jis apima žmogaus gebėjimą bendrauti, valdyti save, įsijausti į kitų asmenų būsenas, pasitikėjimą savimi – taigi viską, kas susiję su emocijų supratimu, valdymu plačiąja prasme. Visa tai įgyjama tik per praktiką. Studijuodamas užsienyje esi išstumtas iš komforto zonos, todėl emocinio intelekto tobulėjimo etapus pereini daug greičiau.

siek svajones
nuotykiai draugai
studijos
geriausi gyvenimo metai studijos uzsienyje

Didžiausias gyvenimo nuotykis

Studijų metai vienas įsimintiniausių gyvenimo momentų. Padaryk šį laikotarpį spalvingu ir kupinu nuotykių. Studijuodamas vakarų europoje turėsi galimybę tapti finansiškai nepriklausomu nuo tėvų jau studijų metais. Tai puiki galimybė keliauti ir pamatyti pasaulį, linksmai ir turiningai leisti laisvalaikį bei bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio.

Pasiruošk didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui!

Žmonės

Dėstytojai ir studentai kuria ypatingą atmosferą!
Kitoks dėstytojų požiūris į studentus ir šiltas bendravimas leis jaustis jaukiai ir maloniai.

Metodai

Šiuolaikiškas požiūris į studijų programas ir metodus.
Visiškai kitokia, pažangi, šiuolaikiška aukštojo mokslo studijų sistema
ir jos ypatumai.

Aplinka ir įranga

Naujausia įranga imituojanti darbo vietą, apgalvoti pastatai ir jaukios erdvės. Viskas, ko reikia, tam, kad ten norėtum būti.

Užtikrinta ateitis

Užtikrinta ateitis ir perspektyvos – tai, dėl ko stengsiesi artimiausius kelerius metus ir kas tavęs laukia ateityje.

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search