Pažengusios studijų
programos ir metodai

Bendradarbiavimas su įmonėmis leidžia veikti viso pasaulio ritmu

Kiekvienas universitetas turi partnerių įmonių, kuriose studentai atlieka praktiką, o neretai po studijų ir įsidarbina.

Šios įmonės teikia universitetams informaciją apie naujausias tendencijas ir klientų poreikius, taip pat informaciją apie absolventų ir praktikantų lygį. Atsižvelgdami į tai, universitetai tobulina studijų programas. Kita vertus, universitetų profesoriai ir studentai nuolat atlieka tyrimus ir daro atradimus, o šiuos įmonės pritaiko savo veikloje.

Bendradarbiavimas su įmonėmis leidžia veikti viso pasaulio ritmu

University of Surrey

Didelis perspektyvių studijų programų pasirinkimas

University of South Wales

Didelis perspektyvių studijų programų pasirinkimas

Daug įvairiausių specialybių studijų programų – kiekvienas atras sau tinkamą. Tarp jų nemažai naujų programų, kurios yra atsakas į vis greitesnį pasaulio tobulėjimą.

Tai perspektyvios ateities specialybės, tokios kaip sensorių inžinerija, prekės ženklo vadyba, atsinaujinantys energijos šaltiniai, 3D animacija ir specialieji efektai, nanotechnologijos ir t.t.

Orientuotos į praktiką ir grupinį darbą

Studijos, kur teorija derinama su praktika. Gautas žinias iš karto reikia pritaikyti praktikoje atliekant komandines ar individualias užduotis.

Dėstytojas skiria užduočių, o studentai dirba grupėmis: ieško informacijos internete ar knygoje, atlieka praktines užduotis kompiuteriu ar laboratorijoje. Darbo aptarimo metu dėstytojas nurodo diskusijos kryptį, o studentai patys prieina prie išvadų.Taigi mokomasi ne mintinai, o per praktiką, stengiantis suprasti pačią dalyko esmę – taip įgytos žinios išlieka galvoje visam laikui.

Orientuotos į praktiką ir grupinį darbą

University of Essex

Tikra praktika įmonėse – lengvai rasi darbą po studijų

Northumbria University

Tikra praktika įmonėse – lengvai rasi darbą po studijų

Kiekviename universitete studijų metu privaloma atlikti praktiką įmonėje. Universitetai padeda įsidarbinti. Tai tikra praktika, kai studentas įsilieja į naują kolektyvą ir įsitraukia į darbą, tai ne praktika „ant popieriaus“, kaip Lietuvoje.

Universitetai turi partnerių įmonių savoje šalyje. Tačiau norintieji įgyti daugiau tarptautinės patirties gali patys susirasti praktikos vietą kitoje šalyje. Taigi, atlikus praktiką, studento CV puikuojasi darbo patirties įrašas; iš karto po studijų universiteto absolventas gali lengvai įsilieti į darbą įmonėje.

Galimybė derinti darbą ir studijas

Studijuoji tik reikalingus praktinius dalykus. Todėl gali lengvai derinti studijas su studentiškais darbais ir laisvalaikiu.

Studijų programos sudarytos siekiant efektyviai ir protingai išnaudoti laiką, suteikti studentui reikalingų atitinkamos profesijos žinių ir įgūdžių todėl dažnai studijos trunka tik trejus metus.

Galimybė derinti darbą ir studijas

Zealand Institute of Business And Technology

Suprasti ir pritaikyti

Saxion University

Suprasti ir pritaikyti

Informacija, gauta ne mechaniškai mokantis, kitaip tariant, „kalant“, išlieka galvoje ilgiau.

Studijų procesas organizuotas taip, kad studentai stengiangtųsi suvokti dalykų esmę ir pritaikytų gautą informaciją praktiškai. Taip įgytos žinios galvoje išlieka kur kas ilgiau, geriau ugdomi reikiami gebėjimai ir įgūdžiai.

Palyginkim su važiavimu dviračiu: kartą išmokai – atsiminsi ir po ilgos pertraukos, nes ne mokeisi teoriją, kaip sukti pedalus ir laikyti vairą, o jau iš tikrųjų važinėjai dviračiu.

Įdomiau mokytis

Studijų programos sudarytos taip, kad žadintų studentų susidomėjimą, įtrauktų juos į studijų procesą.

Gali būti tikras, jog nagrinėsi įdomius šiuolaikinius pavyzdžius, gausi įdomių komandinių ir individualių užduočių. Būdamas su entuziastingais dėstytojais ir motyvuotais studentais, net nepastebėsi, kaip praskries laikas paskaitų metu.

Įdomiau mokytis

University of Southampton

siek svajones
nuotykiai draugai
studijos
geriausi gyvenimo metai studijos uzsienyje

Didžiausias gyvenimo nuotykis

Studijų metai vienas įsimintiniausių gyvenimo momentų. Padaryk šį laikotarpį spalvingu ir kupinu nuotykių. Studijuodamas vakarų europoje turėsi galimybę tapti finansiškai nepriklausomu nuo tėvų jau studijų metais. Tai puiki galimybė keliauti ir pamatyti pasaulį, linksmai ir turiningai leisti laisvalaikį bei bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio.

Pasiruošk didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui!

Žmonės

Dėstytojai ir studentai kuria ypatingą atmosferą!
Kitoks dėstytojų požiūris į studentus ir šiltas bendravimas leis jaustis jaukiai ir maloniai.

Metodai

Šiuolaikiškas požiūris į studijų programas ir metodus.
Visiškai kitokia, pažangi, šiuolaikiška aukštojo mokslo studijų sistema
ir jos ypatumai.

Aplinka ir įranga

Naujausia įranga imituojanti darbo vietą, apgalvoti pastatai ir jaukios erdvės. Viskas, ko reikia, tam, kad ten norėtum būti.

Užtikrinta ateitis

Užtikrinta ateitis ir perspektyvos – tai, dėl ko stengsiesi artimiausius kelerius metus ir kas tavęs laukia ateityje.

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search