Dėstytojai ir studentai
kuria ypatingą atmosferą

Visiškai kitoks dėstytojų požiūris į studentus

Dėstytojai į studentus žiūri kaip į sau lygius ir prašo kreiptis vardu. Klausimai, kylantys nesuprantant kurių nors dalykų, yra sveikintini, nes rodo, kad domiesi ir bandai suprasti.

O Lietuvoje – atvirkščiai – Tau gėda, kai ko nors nesupranti.

Vakarų Europos universitetų dėstytojai supranta, kad po kelerių metų tapsi jų kolega ir galbūt netgi geresniu specialistu už juos; jie plačiau žiūri į gyvenimą, vertina ne tik dabartinį Tave, bet ateities Tave, t. y. Tavo potencialą.

Visiškai kitoks dėstytojų požiūris į studentus

University of Surrey

Daugiau dėmesio kiekvienam studentui

Coventry University

Daugiau dėmesio kiekvienam studentui

Kiekvienas dėstytojas skaito paskaitas tik apie 30 studentų, o tai turi daug įtakos mokymo kokybei.

Glaudesni santykiai; kai dėstytojas turi mažiau studentų, jis gali skirti daugiau dėmesio kiekvienam jų, jų problemoms, taip pat gali skirti daugiau laiko jiems išklausyti ir pagelbėti ar patarti. O štai Lietuvoje, paskaitą skaitydamas iškart, pavyzdžiui, 200 studentų, dėstytojas neturi laiko ir galimybių skirti pakankamai dėmesio kiekvienam iš jų. Galbūt daugumai studentų kyla daug klausimų, tačiau pristinga laiko atsakymams ar diskusijoms.

Kiekvienas dėstytojas yra savo srities profesionalas – praktikas

Dėstyti gali tik savo srities specialistai, turintys nemažai metų praktinės patirties arba pasiekę puikių profesinių rezultatų. Todėl gali neabejoti, kad gausi patarimą, patikrintą praktiškai, o ne paimtą iš vadovėlio. Kiekvienas universitetas stengiasi pritraukti žinomų kompanijų ir organizacijų atstovus.

Pavyzdžiui ar žinai „LEGO“? Taip? Visi žino “Lego”! „LEGO“ rinkodaros vadovas dėsto Danijoje, VIA Design koledže. Tu gali būti jo mokinys!

Kiekvienas dėstytojas yra savo srities profesionalas – praktikas

VIA Design and Technology

Vakarietiška aplinka

Saxion University

Vakarietiška aplinka

Dėstytojai visada entuziastingi, tad jausiesi labai patogiai. Danija ir Olandija užima pirmąsias vietas pasaulyje pagal laimės rodiklį.

Jautiesi jaukiai, nes visi daugiau ar mažiau patenkinti gyvenimu, todėl niekas nerodo nepasitenkinimo, jei ko nors paklausi, visi maloniai paaiškina. Šypsotis yra įprasta. Rodyti blogą nuotaiką yra mažų mažiausiai nemandagu.

Gali į užduotis pažvelgti per kitų kultūrų prizmę

Daug bendrauji su studentais iš įvairių šalių, imi pažinti ir suprasti, kaip jie mąsto, kaip žiūri į gyvenimą, nes skirtingų kultūrų atstovų požiūris į tuos pačius dalykus skiriasi.

Taip pat skiriasi ir sprendimo būdai – kartais jie gali būti netgi veiksmingesni nei Tavieji. Tad studentai gali daug ko išmokti vieni iš kitų.

Gali į užduotis pažvelgti per kitų kultūrų prizmę.

Nottingham Trent University

Tarptautiniai studentai ugdo komunikabilumą

University of Greenwich

Tarptautiniai studentai ugdo komunikabilumą

Žmonių charakteriai ir kultūros skiriasi, tačiau bendraudamas prie jų pripranti ir tampi komunikabilesnis. Galbūt anksčiau rasti bendrą kalbą su nauju žmogumi užtrukdavo savaites, tačiau dabar tai gali padaryti vos per valandą bendravimo.

Komunikabilumas ir gebėjimas rasti bendrą kalbą su kolegomis darbe itin vertinamas ir padeda greičiau kilti karjeros laiptais.

siek svajones
nuotykiai draugai
studijos
geriausi gyvenimo metai studijos uzsienyje

Didžiausias gyvenimo nuotykis

Studijų metai vienas įsimintiniausių gyvenimo momentų. Padaryk šį laikotarpį spalvingu ir kupinu nuotykių. Studijuodamas vakarų europoje turėsi galimybę tapti finansiškai nepriklausomu nuo tėvų jau studijų metais. Tai puiki galimybė keliauti ir pamatyti pasaulį, linksmai ir turiningai leisti laisvalaikį bei bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio.

Pasiruošk didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui!

Žmonės

Dėstytojai ir studentai kuria ypatingą atmosferą!
Kitoks dėstytojų požiūris į studentus ir šiltas bendravimas leis jaustis jaukiai ir maloniai.

Metodai

Šiuolaikiškas požiūris į studijų programas ir metodus.
Visiškai kitokia, pažangi, šiuolaikiška aukštojo mokslo studijų sistema
ir jos ypatumai.

Aplinka ir įranga

Naujausia įranga imituojanti darbo vietą, apgalvoti pastatai ir jaukios erdvės. Viskas, ko reikia, tam, kad ten norėtum būti.

Užtikrinta ateitis

Užtikrinta ateitis ir perspektyvos – tai, dėl ko stengsiesi artimiausius kelerius metus ir kas tavęs laukia ateityje.

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search