Užtikrinta ateitis ir neįtikėtinos perspektyvos

Kokybiškos studijos Europoje:
jausies saugiai dėl ateities

Itin vertinamas diplomas, žinios, įgūdžiai bei išsiugdytas komunikabilumas padės greičiau rasti gerai mokamą darbą garsioje kompanijoje. Ten galėsi toliau tobulėti ir siekti karjeros aukštumų.

Platesnis mąstymas ir gebėjimas prisitaikyti leis tapti ne vienos šalies, o viso pasaulio darbo rinkos dalyviu, orientuotis ne vienos valstybės įmonių, bet stambiausių tarptautinių korporacijų sąraše. Galėsi nuolat siekti aukštesnių tikslų, kopti karjeros laiptais ir taip vis didinti savo algą.

Per kiek laiko galėtum nusipirkti namą dirbdamas Lietuvoje? Tikriausiai tai pavyktų padaryti tik po vestuvių – kai šeimos mėnesio pajamos siektų kelis tūkstančius litų ir bankas suteiktų paskolą, kurią reikėtų grąžinti per 30 metų kas mėnesį mokant įmokas ir jaučiant nuolatinę baimę netekti darbo.

Užsienio studentai randa gerai mokamą darbą per kelis mėnesius po studijų baigimo ir iš karto gali imti paskolą būstui įsigyti, tačiau dauguma nesustoja prie vieno darbo – vis ieško naujų ir dar geresnių galimybių, kol randa tinkamiausią variantą.

Užsienyje magistro laipsnį įgiję absolventai nusiperka būstą vidutiniškai per 11 metų.

FOX.LT universitetų
absolventai dirba:

Lietuvoje darbdaviai itin vertina užsienyje diplomus įgijusius jaunuolius. O pažįstami į tokį žmogų ima žvelgti kaip į labiau patyrusį ir mačiusį daugiau gyvenimo, įvairiapusiškesnį.

prestizas2

Būti patriotu nereiškia nuolat būti Lietuvoje. Tai reiškia dėl savo tėvynės įgyti aukščiausio lygio žinių ir patirties, pasisemti kitų tautų patirties ir po kelerių metų nuo studijų ar net po kelerių metų darbo ir kelionių grįžti į Lietuvą ir joje pritaikyti įgytas žinias, įgūdžius, geriausius užsienio pavyzdžius taip prisidedant prie šalies gerovės. O kol būsi užsienyje, pasistenk savo pavyzdžiu keisti užsieniečių nuomonę apie lietuvius.

Karjeros greitkelis iš karto po studijų

Šiuo metu daugybė Lietuvos absolventų negali įsidarbinti, o užsienyje studijavusiems tai pavyksta kur kas lengviau.

Aukšto lygio žinios ir įgytas didesnis komunikabilumas leis greičiau kopti karjeros laiptais. Šie privalumai ypač išryškėja grįžus į Lietuvą. Užsienyje studijas baigęs asmuo geba greičiau spręsti įvairias problemas, pasižymi puikiu savo srities išmanymu ir naudojasi pačia naujausia informacija, duomenimis, todėl išsiskiria iš kitų darbuotojų. Didesnis komunikabilumas leidžia lengviau surasti bendrą kalbą su vadovais, tad greitas kilimas karjeros laiptais garantuotas. Taip pat galima neapsiriboti vienu darbu ir nuolat ieškoti dar geresnės darbo vietos.

mclaren solent
martin solent

“Mūsų pagrindinis tikslas yra mokymas to, kas pasaulyje vyksta šiuo metu. Mes esame visada priešakyje naujovėmis, ir rengiame specialybes pagal jų paklausą, kad studentas vos baigęs mokslus turėtų galimybę įsidarbinti.”

Martin Whitmarsh, McLaren Mercedes komandos vadovas, Southhampton Solent University technologijų garbės daktaras.

Didesnė alga iš karto po studijų

Užsienyje studijavę asmenys paprastai gauna mažiausiai 50 % didesnę algą nei studijavę Lietuvoje, o įgytos žinios ir patirtis leidžia greičiau kilti karjeros laiptais toje pačioje įmonėje arba nuolat gauti pasiūlymų iš kitų, perspektyvesnių, įmonių.

Minimali alga Danijoje yra 13 eur/val. Baigęs bakalauro studijas uždirbsi mažiausiai 15 eur/val. ir, dirbdamas po 8 val. per dieną, per mėnesį uždirbsi apie 2200 eur! Pragyvenimui reikia 1000 Eur!
Anglijoje ir Olandijoje po magistro studijų galėsi uždirbti apie 12 eur/val.

happy students
the world is mine

Tau atsiveria viso pasaulio darbo rinka

Studijos užsienyje padės mąstyti plačiau, bendraudamas su įvairių šalių studentais, sužinosi, kokia yra padėtis jų šalyse. Įgytos ar patobulėjusios asmeninės savybės leis prisitaikyti bet kurios šalies įmonėje ir sėkmingai bendrauti su naujais kolegomis. Tau bus atviras visas pasaulis, tad būsi tikras, jog visada rasi darbą.

Darbdaviai labai vertina
užsienio universitetų absolventus

Užsienio universitetų absolventai pasitiki savimi, yra komunikabilūs, mąsto plačiau, geba problemas spręsti greičiau ir atsakingiau, moka kelias užsienio kalbas ir ryžtingiau siekia savo tikslų. Darbdavys supranta, jog tokie darbuotojai garantuos bet kokios užduoties sėkmę

Darbdaviai labai vertina užsienio universitetų absolventus
uk flag

Angliškai kalbėsi tobulai

Kelių užsienio kalbų mokėjimas vis labiau globalėjančiame pasaulyje tampa ne tik privalumu, bet dažnai ir darbdavio reikalavimu. Studijos užsienyje – unikali galimybė tobulai išmokti anglų kalbą ir galbūt dar vieną – tos šalies kalbą.

siek svajones
nuotykiai draugai
studijos
geriausi gyvenimo metai studijos uzsienyje

Didžiausias gyvenimo nuotykis

Studijų metai vienas įsimintiniausių gyvenimo momentų. Padaryk šį laikotarpį spalvingu ir kupinu nuotykių. Studijuodamas vakarų europoje turėsi galimybę tapti finansiškai nepriklausomu nuo tėvų jau studijų metais. Tai puiki galimybė keliauti ir pamatyti pasaulį, linksmai ir turiningai leisti laisvalaikį bei bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio.

Pasiruošk didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui!

Žmonės

Dėstytojai ir studentai kuria ypatingą atmosferą!
Kitoks dėstytojų požiūris į studentus ir šiltas bendravimas leis jaustis jaukiai ir maloniai.

Metodai

Šiuolaikiškas požiūris į studijų programas ir metodus.
Visiškai kitokia, pažangi, šiuolaikiška aukštojo mokslo studijų sistema
ir jos ypatumai.

Aplinka ir įranga

Naujausia įranga imituojanti darbo vietą, apgalvoti pastatai ir jaukios erdvės. Viskas, ko reikia, tam, kad ten norėtum būti.

Užtikrinta ateitis

Užtikrinta ateitis ir perspektyvos – tai, dėl ko stengsiesi artimiausius kelerius metus ir kas tavęs laukia ateityje.

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search