Ką reiškia žodis kokybė?

Dažnai girdime žodį kokybė. Žinome, kad tai svarbu. Dauguma nujaučiame kas tai.
Tačiau ar suprantame, kas tai yra? Sudėliokime viską į lentynėles.

Panagrinėkime pavyzdį:
Įsivaizduokite kokybišką telefoną. Jo dalys pagamintos iš patvarių medžiagų, jis kruopščiai surinktas taikant kelių lygių patikrinimo metodiką, turi daugybę funkcijų, jo dizainą kūrė profesionalai, programine įranga rūpinosi specialistai. Taigi geras telefonas turi tam tikrą savybių rinkinį. Tai daugybė nematomų procesų, apie kuriuos Tu tik nujauti, kai laikai šį daiktą rankoje.

Daikto kokybė susideda iš procesų, kuriuose Tu nedalyvavai – rankoje laikai rezultatą.

Tačiau studijos nėra daiktas.
Tai net ne paslauga, nes, pavyzdžiui, gero kirpėjo darbo rezultatą matai iš karto, lygiai kaip ir gero mechaniko ar teisininko, nors galbūt iš dalies dalyvauji procese.

Studijos yra UNIKALUS reiškinys.
Studijos yra PROCESAS, kurio pagrindinis dalyvis esi Tu!

Šis procesas gana ilgam laikui tampa svarbia Tavo gyvenimo dalimi.
Nuo jo kokybės priklauso Tavo gyvenimo kokybė studijų laikotarpiu, ir apskritai šis procesas turi įtakos Tavo ateičiai – jo metu keisis Tavo mąstymas. Tu įgysi tam tikrų žinių ir patirties, nuo kurių priklausys Tavo sprendimai ateityje, kitų žmonių požiūris į Tave, o kartu ir Tavo ateities galimybės bei gyvenimo kokybė.

Studijos – tai ne tik pati studijų programa, susidedanti iš mokomųjų dalykų, bet ir daugybė kitų veiksnių, kurie susipindami ir papildydami vienas kitą lemia studijų kokybę.

Sužinok apie juos daugiau!

Studijos užsienyje
ugdo asmenines savybes

Pasitikėjimas savimi

Emocinis intelektas

Komunikabilumas

Platesnis požūris

“Storesnė oda”

Lankstumas

Gebėjimas tobulėti

siek svajones
nuotykiai draugai
studijos
geriausi gyvenimo metai studijos uzsienyje

Didžiausias gyvenimo nuotykis

Studijų metai vienas įsimintiniausių gyvenimo momentų. Padaryk šį laikotarpį spalvingu ir kupinu nuotykių. Studijuodamas vakarų europoje turėsi galimybę tapti finansiškai nepriklausomu nuo tėvų jau studijų metais. Tai puiki galimybė keliauti ir pamatyti pasaulį, linksmai ir turiningai leisti laisvalaikį bei bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio.

Pasiruošk didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui!

Žmonės

Dėstytojai ir studentai kuria ypatingą atmosferą!
Kitoks dėstytojų požiūris į studentus ir šiltas bendravimas leis jaustis jaukiai ir maloniai.

Metodai

Šiuolaikiškas požiūris į studijų programas ir metodus.
Visiškai kitokia, pažangi, šiuolaikiška aukštojo mokslo studijų sistema
ir jos ypatumai.

Aplinka ir įranga

Naujausia įranga imituojanti darbo vietą, apgalvoti pastatai ir jaukios erdvės. Viskas, ko reikia, tam, kad ten norėtum būti.

Užtikrinta ateitis

Užtikrinta ateitis ir perspektyvos – tai, dėl ko stengsiesi artimiausius kelerius metus ir kas tavęs laukia ateityje.

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search