Pasaulį keičiantis universitetas – UNIVERSITY OF PORTSMOUTH

scientificallyprovencreativityboostersyouveprobablyneverheardof

University of Portsmouth – tai modernus, šiuolaikiškas bei žengiantis kartu su ateities perspektyvomis universitetas. Portsmouth universitetas suteikia puikias galimybes visapusiškam tobulėjimui, universiteto patalpose vyrauja bendruomeniška bei šilta atmosfera, kuri jungia studentus ir dėstytojus iš viso pasaulio. Mieste gausu Global cafes, kuriose renkasi studentai susipažinti, praleisti gerai laiką ar tiesiog pasimokyti.

Universiteto bendruomenė yra aktyviai įsitraukusi į Going Green, tad jei švari aplinka ir gaivus oras Tau prie širdies – Portsmouth kaip tik Tau!

uni-portsmouth

Universiteto pasiekimai

Portsmouth universitetas yra nominuotas gausybei laimėjimų, tarp kurių vienas reikšmingiausių – studentų pasitenkinimas studijomis, kuris pralenkė vidutinį studentų pasitenkinimo reitingą Anglijoje.

Vertinant buvo atsižvelgta į:

  • Dėstymo kokybę;
  • Mokymosi aplinką;
  • Įgytas studentų žinias;
  • Studentų pasiekimus po studijų.

Pateikiame pačias paklausias studijų programas šiais metais:

Campus

cr-money-inlinehero-college-kids-id-theft-0718

Justinos atsiliepimas:

Atvykimas į Portsmouth buvo geriausias sprendimas, kurį padariau! Kadangi atvykau iš mažo miestelio, mane pakerėjo žmonių įvairovė bei bendruomeniškumas, atsivėrusios naujos galimybės.
Studijuodama šiame universitete Animation programoje atlikau praktiką įmonėje, kurioje vėliau ir įsidarbinau iliustratore. Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu studijuoti šiame universitete.

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search