Netikėti svečiai iš Falmouth universiteto Kaune

scientificallyprovencreativityboostersyouveprobablyneverheardof

Praėjusią savaitę FOX.LT ofise, Kaune, lankėsi studentės Justina bei Gosia iš Falmouth universiteto. Merginos papasakojo daugybę naudingos informacijos apie universitetą, kurią Jums pateiks studijų proceso koordinatorė:

pg14_p10_penryn_campus

,,Studentės iš Falmouth University liaupsino savo universitetą kaip labai draugišką ir šeimynišką. Pasakojo istorijas apie tai, kaip dėstytojai tampa tikrais draugais, kurie visuomet yra pasiruošę padėti studentams, skiria jiems visą savo laiką net ir ne darbo metu. Tai yra puiki galimybė pasiimti iš dėstytojų visą suteikiamą informacija ir pasinaudoti visomis šauniomis galimybėmis, kurias universitetas suteikia.

Taip pat šiltai merginos atsiliepė ir apie savo miestą. Nors Falmouth ir yra mažas pajūrio miestelis, veiklos, pasak merginų, ten apstu. Pub’ai, restoranai, teatro ir kino salės, jau net nekalbant apie visas vasaros pramogas saulėtame pajūryje.

Dar vienas visiems kirbantis klausimas – Brexit’as. Merginos prasitarė, kad visiems dėl jo yra neramu, o kovo mėnuo turėtų būti lemiamas. Studenčių nuomone, Brexit’as neturėtų labai nuskriausti norinčiųjų studijuoti, nes tai būtų smūgis visai Anglijai. taip pat, merginos prasitarė apie papildomas stipendijas, kurias studentai turėtų gauti po Brexit’o ir kitas suteikiamas lengvatas. 

Paklaustos apie darbo galimybes, merginos išvardino net kelias vietas universitete, kur studentai yra priimami dirbti, o mieste galimybių dar daugiau. Merginos kartu su savimi atsivežė daug knygų ir brošiūrų, kuriose yra galybė vertingos informacijos. Užsukite ir pasiimkite savo informacijos paketėlį”

greta-avatar

Sveiki,

Mano vardas Grėta ir aš esu FOX.LT stojimo proceso koordinatorė. Kviečiu kovo 8  ir kovo 21 dienomis sudalyvauti nemokamame renginyje apie studijas Anglijoje ir pasisemti naujų žinių!

Iki susitikimo!

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search