Brexit ir Essex universitetas – kokie bus 2019-ieji?

75731383

Praėjusį trečiadienį FOX.LT ofise, Kaune, svečiavosi University of Essex atstovas Andrew. Jis plačiai papasakojo apie universitetą, jo siūlomas programas bei, žinoma, Brexit. Įspūdžiais iš susitikimo su Andrew dalinasi stojimo proceso koordinatorė Grėta:

50095648_1971482272905565_8508581069530857472_n

,,Džiaugiuosi susitikusi su Andrew ir turėjusi galimybę kartu su juo atidžiai išnagrinėti kiekvieną Essex universiteto kampelį bei išgirdusi neįtikėtinų istorijų.  Andrew turėjo daug įvairiausių pasakojimų apie universitetą, studentišką gyvenimą ir, žinoma, universiteto katiną.

Andrew taip pat negailėjo pagyrų savo universitetui, papasakojo kiek daug veiklos studentai turi universiteto gyvenvietėje ir aplink ją – kino teatras, sporto arena, į kurią suvažiuoja daugybė komandų iš viso pasaulio. Tai vieta, kuri suburia visus universiteto studentus.

Taip pat sužinojome daug informacijos apie studentų galimybes dirbti po paskaitų, ir kad Essex universitetas palaiko studentų norą užsidirbti, tačiau yra nustatęs tam tikras darbo valandas, kad nenukentėtų nei studentai nei paskaitos.

Žinoma, Andrew uždavėme ir dar vieną svarbų klausimą – Brexit. Andrew pabrežė, kad ir Anglijoje visi moksleiviai yra nežinioje, tačiau šie metai dar nėra lemiami. 2019 metais stojantiems moksleiviams viskas lieka taip, kaip ir tiems, kurie stojo iki šiol. 2020-ieji metai vis dar išlieka nežinia.

Būtent todėl visiems norintiems stoti, dabar yra pati geriausia galimybė tai padaryti. Nepražiopsokit savo progos!”

greta-avatar

Sveiki,

Mano vardas Grėta ir aš esu FOX.LT stojimo proceso koordinatorė. Kviečiu vasario 28 ir kovo 8 dienomis sudalyvauti nemokamame renginyje apie studijas Anglijoje ir pasisemti naujų žinių!

Iki susitikimo!

My aim today was to sit on this sofa. Which I did. We all have our own definition of success; but I'm still going to get more Facebook likes than you will at graduation. 😛

تم النشر بواسطة ‏‎Essex Campus Cat‎‏ في السبت، ١٥ مارس ٢٠١٤

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search