Kaip pradėti pildyti stojimo anketą?


Nusprendei pildyti anketą savarankiškai? Yra du variantai, kaip galima pradėti pildyti stojimo anketą.

Nesvarbu, kokį variantą pasirinksi, anketos pildymas prasideda nuo studijų programos pasirinkimo. Reikia pasirinkti bent vieną studijų programą. Tik po to sistema leis pildyti kitus duomenis.

Pirmas būdas - surasti norimą programą kurso ieškiklyje

 1. Rasti norimą studijų programą kursų ieškiklyje
 2. Šalia norimos studijų programos paspausti mygtuką “Apply”

Antras būdas - užsiregistruoti DreamApply sistemoje

 1. Užsiregistruoti DreamApply sistemoje
 2. Prisijungti į sistemą. Pirmas žingsnis, kurį pasiūlys sistema, yra studijų programos pasirinkimas. Paspaudus nuorodą pateksi į kurso ieškiklį.

Anketos pildymo instrukcija (video)

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

El.pašto adresas

Turi klausimų? Rašyk kaip tau patogu

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search