Registruokis į nemokamą bandomąjį anglų k. testą

Kada ir kur vyks testavimai?

 • Vilniuje – Vasario 9 d., 17:00 val.
 • Kaune – Vasario 20 d., 15:00 val.
 • Klaipėdoje – Kovo 1 d., 16:00 val.
 • Tikslią vietą Tavo mieste pranešime el.paštu po registracijos

Kodėl verta laikyti bandomąjį testą? Registruokis ir dalyvauk jeigu..

..nežinai ar tavo žinių pakanka norint įstoti į užsienio universitetą?

 • Išbandysi savo jėgas – sužinosi savo stiprybes ir silpnybes
 • Sužinosi užduotis ir galėsi geriau pasiruošti

..nežinai į kokį universitetą sugebėsi įstoti?

 • Remiantis rezultatų FOX specialistas patars į kokius universitetus turi galimybę įstoti

..stoji į Daniją?

 • Bus suteiktas sertifikatas, jeigu rezultatas tenkins. Testo rezultatas galios vietoj IELTS ir valst.egzamino. Sertifikatas galioja į šiuos universitetus (išskyrus Aarhus University)

Kokie FOX.LT testo privalumai?

Patikimas
FOX testas vyksta prie kompiuterio per Oxfordo testavimo sistemą. Tai reiškia, jog tave vertina sistema, tad vertinimas yra nešališkas ir garantuoja, kad bus išvengta vertinimo klaidų.

Nemokamas
FOX testas yra nemokamas. Patartina atlikti kuo anksčiau tam, kad galėtum sužinoti savo rezultatą ir esant reikalui turėti pakankamai laiko pasiruošti.

Galima perlaikyti
Esant poreikiui FOX testą galima perlaikyti. Į sistemą įkeliamas ir universitetams matomas tik geriausias rezultatas.

Vertinimo sistema
Tam, kad testo rezultatas būti tinkamas, reikia iš visų testo dalių gauti įvertinimą B2. Ką tai reiškia ir įvertinimo skalę rasi čia: goglobal.lt/kalbu-testai

Testo struktūra:

 • Pirma dalis – esė. Pasirenki vieną iš duotų 3 temų. Rašai naudodamasis kompiuterio klaviatūra.
 • Antra dalis – Oxfordo sistema: Reading, Listening, Grammar (skaitymo, klausymo, gramatikos užduotys, analogiškos valstybinio brandos egzamino užduotims).

Į tam tikrus universitetus Esė neprivalomas. Reikalavimus galima patikrinti stojimo reikalavimų lentelėje (puslapio apačioje skirtukas ‘FOX testo balų reikalavimai’)

 • Visų pirmą, turbūt geriausi atsiliepimai ir įvertinimai apie organizaciją yra sėkmingos studentų istorijos. O jų tikrai yra daug. Ką aš asmeniškai vertinu labiausiai, tai yra nuoširdus,atviras bendravimas ir noras padėti pasiekti geriausia. Kai pats stojau ir galvojau, kad esu beviltiškoj padėty, mane išgelbėjo ir padėjo tik FOX.LT. Būtent jų pastangų dėka dabar galiu mėgautis aukščiausio lygio studijom Anglijoj. Niekada nepamiršiu, kiek daug pastangų įdėjo, kad viskas gautųsi tik geriau, todėl už tai liksiu dėkingas visą gyvenimą.

  Ignas Kelpšas
  Ignas Kelpšas Royal Birmingham Conservatoire
 • Nuo pat mažens svajojau apie studijas Anglijoje, bet šią svajonę buvau po mažu apleidusi. Tačiau, kai sumasčiau, jog tikrai noriu mokytis šioje šalyje, jau buvo įpusėjęs stojimo procesas. Vien tik FOX.LT dėka suspėjau įstoti į Coventry University. Specialistė atsakė į kiekvieną mano klausimą bei nuramino, kai labiausiai jaudinausi. Tikriausiai dar daug metų būsiu dėkinga FOX.LT už visas pastangas ir tai, kad tik jų dėka dabar studijuoju specialybę, kuri yra tokia tinkama man!

  Eglė Latvytė
  Eglė Latvytė
 • Bendradarbiaudama su FOX.LT stojimo specialistais sulaukiau ne tik dideles pagalbos, bet ir paramos bei nuoširdaus bendravimo 🙂

  Karina Komarovska
  Karina Komarovska
 • Pradėjusi bendradarbiauti su Fox.lt orgazinacija supratau, kad įstoti į užsienio universitetą tikrai įmanoma. Po daugybės dvejonių jaustis tvirtai man buvo labai svarbu. Konsultantė lydėjo per visą stojimo procesą, padėjo atakyti į iškilusius klausimus, suteikė žinių tiek apie studijas, universitetą, tiek apie pačią šalį, pragyvenimą. Džiaugiuosi nuoširdžiu, šiltu ir produktyviu bendravimu.

  Emilija A.
  Emilija A. University of Surrey, Nutrition / Dietetics
 • Kai supratau, kad Lietuvoje nėra kokybiškų studijų mano pasirinktai sričiai, jau maniau, kad niekaip nerasiu vietos kur studijuoti. Galvojau, kad studijos užsienyje man yra beveik neįmanomas dalykas. Tačiau kai nuėjau į konsultaiją su Inga – apsivertė visas mano „žinojimas”. Ji mane supažindino su skirtingomis studijų sąlygomis, finansavimu ir kitais įpatumais, nuramino dėl anglų kalbos lygio ir padėjo rasti įvairių studijįų programų. Pasirodė, kad viskas įmanoma. Nuo tada bendradarbiaujant su Inga man pavyko sėkmingai gauti visus 5 sąlyginius pasiūlymus. Įstojau į tą universitetą, apie kurį ir svajojau. Stojimo procesas su Fox.lt yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Sulaukiau pagalbos tiek pildant dokumentus, tiek elementaraus palaikymo.

  Aleksandra
  Aleksandra Falmouth University, Animation and Visual Effects

Online konsultuoja ir valstybines stojimo sistemas kuruoja stojimo administratorė Inga

Turi klausimų? Konsultacijos nemokamos!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Siek Svajonės!

Start typing and press Enter to search